Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Among Us, Yepyeni Versiyonu ile Birlikte Yıl Sonunda Tanıtılacak

Among Us, Yepyeni Versiyonu ile Birlikte Yıl Sonunda Tanıtılacak

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
60 0

VR ile geliştirilerek hazırlanacak olan oyun yıl sonunda sevenleriyle birlikte olacak. Yeni teknolojisi ile farklı bir boyuta geçmeye hazırlanan Among Us, kullanıcıları heyecanlandırdı.

İşte haberin tüm detayları…

Son döneme damgasını vuran Among Us, tüm dünyada ses getirerek, ilgi gördü. Herkes tarafından sevilen oyun güncellemeler ve yeniliklerle kendisini daha üst seviyelere taşımak istiyor. 

Basit grafikleri sayesinde herkes tarafından kolaylıkla oynanabilen oyun, yeni versiyonu ile bu kolaylık kalkacak gibi duruyor. VR teknolojisi ile desteklenen yeni versiyon bu yıl içerisinde tanıtılacak.

Among Us VR, 2022 yılının sonunda oyun severler ile birlikte!

VR teknolojisi ile birlikte yeni bir boyuta geçmeye hazırlanan oyun,  SteamDB‘deki listeye göre Among US VR, Aralık ayında tanıtılacak. Daha önce 10 Kasım’da tanıtılacağı söylenen oyunun şuanda 13 Aralık tarihinde gün yüzüne çıkacağı belirtiliyor.Steam’deki birçok bilgiyi içerisinde barındıran site özellikle ücretsiz olacak oyunları önceden haber vermesiyle ünlü olan SteamDB, üçüncü taraf bir veritabanı olarak oldukça güvenilir bir veri kaynağı olduğunu söyleyebiliriz.

Daha önce birçok oyunun çıkış tarihini de önceden haber vermiş olsa da SteamDB‘de yazan bu tarih kesinlik içermiyor. Oyunun geliştirme ekibi Innersloth‘un beklenmedik sorunlarla karşılaşması durumunda çıkış tarihi ertelenebilir.

Among Us VR ilk olarak The Game Awards 2021‘de gün yüzüne çıkmıştı. Şirket, etkinlik sırasında oyunun kısa bir oynanış videosunu da paylaşmıştı. Teaser videoda bir oyuncunun uzay gemisinde görevleri yaparken arkasından gelen diğer bir karakter tarafından bıçaklandığını görüyoruz.

Yeni Among Us VR‘da oynanış aynı kalacak ancak oyunu yukarıdan izlemek yerine kendi gözünüzden takip edebileceksiniz. Yeni oyun Steam, PlayStation VR ve Meta Quest 2‘de kendisine yer bulacak.

What’s your Reaction?
21
9
1
2

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir