Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Yeni Nesil Apple AirPods Modelleri 2024’te Büyük Yeniliklerle Gelecek

Yeni Nesil Apple AirPods Modelleri 2024’te Büyük Yeniliklerle Gelecek

Eymen Taner Eymen Taner - - 2 dk okuma süresi
85 0
AirPods

İlk olarak 2016’da duyurulan AirPods serisi, küresel olarak şüphesiz en popüler TWS kulaklık. Apple’dan gelen son iddialara göre, tüm kulaklık modellerinin önümüzdeki yıl içinde yenilenmesi bekleniyor. İşte detaylar

Apple AirPods ailesi genişleyecek

Bloomberg‘den gelen habere göre, mevcut üç AirPods modelinin de yükseltmeler için sırada olduğu belirtiliyor. Hem ses hem tasarım alanında beklenen bu yenilikler AirPods ailesini daha da genişletecekmiş gibi görünüyor. Giriş seviyesi Apple kulaklıklardan başlayarak, aktif gürültü engelleme (ANC) olmayan bir giriş seviyesi model ve ANC de dahil olmak üzere daha fazla özelliğe sahip daha üst düzey bir versiyon da dahil olmak üzere 2024 yılında iki yeni model görebiliriz.

Apple

İki yeni kulaklık modelinin piyasaya sürülmesinin ardından, Apple’ın şu anda satışta olan hem ikinci nesil hem de üçüncü nesil AirPods’ların üretimini durduracağı söyleniyor. İki yeni model, daha kısa gövdeli benzer bir tasarıma sahip olacak şekilde silikon kulaklık uçları içermeyecek. ANC’ye ek olarak, üst düzey model, Find My desteği için entegre hoparlörlere sahip ikinci nesil AirPods Pro ile benzer bir şarj kutusuna sahip olabilir. Her iki modelin de USB-C bağlantısıyla piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Gelecek yıl piyasaya sürülmesi beklenen bir başka kulaklık da yeni nesil AirPods Max. Yeni aktif gürültü önleyici kulaklıklar, bir USB-C şarj bağlantı noktası ve bir dizi renk seçeneğine sahip olabilir: bu 2020’de piyasaya sürülen ilk nesil modelden farklı olarak olumlu bir değişiklik olarak karşımıza geliyor. Ancak henüz tüm teknik detaylar hakkında bilgi sahibi değiliz. Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir