Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji Haberleri
  4. »
  5. Cooler Master Yeni Oyuncu Koltuğu Modelleri Caliber R1 ve Caliber R2 Modellerini Tanıtıyor

Cooler Master Yeni Oyuncu Koltuğu Modelleri Caliber R1 ve Caliber R2 Modellerini Tanıtıyor

Fevzi Mert Gözbaşı Fevzi Mert Gözbaşı - - 3 dk okuma süresi
0

Cooler Master Yeni Oyuncu Koltuğu Modelleri Caliber R1 ve Caliber R2 Modellerini Tanıtıyor

Cooler Master bugün piyasaya yeni sürülen oyuncu koltuğu modelleri Caliber R1 ve Caliber R2 tanıttı. Caliber R1 ve Caliber R2 stilistik yapısı, üstün konforu, nefes alabilen ve uzun kullanım süresine rağmen rahatlık sunan ergonomik bir tasarıma sahip. Aynı zamanda her iki modelde de 90-180 derece yatar açı, baş ve bel yastıkları, ayarlanabilir kol dayama kolçağı özellikleri bulunuyor.

Caliber R1 ve Caliber R2 Ortak Özellikleri

  • Premium Konfor & Stilistik Yapı: Caliber R1, uzun süren oyun seanslarında rahat bir kullanım sunmak için stilistik konforlu bir yapıya sahiptir. Ergonomik tasarım ve birinci sınıf PU deri yapısı ile uzun süreli konforu hedefler.
  • Nefes Alabilen Malzeme: Üstün kalite ve tasarım ile rakiplerinden ayrılan Caliber R1, nefes alabilen PU deri malzemesi ile tüm vucüt tipleri için maksimum rahatlık sağlar ve her zaman serin, enerji hissetmenizi sağlar.
  • Ergonomik Dizayn: 90-180 derece yatabilen sırt kısmı ile kendinize en uygun açıyı yakalayın. Hareketli kol dayama kolçakları ve yükseliği ayarlanabilir gazlı amortisör ile kendinize en uygun pozisyonu yakalamanızı sağlar.
  • Baş ve Bel Yastıkları: Baş ve sırt ağrısını en aza indirgemek için kutu içeriğine dahili olarak gelen aksesuarlar ile en iyi konfor seviyesini sunar.

Caliber R2, Caliber R1’in bir üst modeli. R1 modelinin sunduğu kalite ve konforu bir üst seviyeye taşıyan Caliber R2’nin daha geniş sırt bölgesi ve geliştirilmiş baş yastığı ile konfor bir üst seviyeye taşınmış. Her iki üründe de 90-180 derece yatar sırt bölgesi bulunuyor. Kol dayama kolçak tipi Caliber R1’de 1D iken, Caliber R2’de 2D kolçaklar kullanılmış. Her iki modelde de 4.sınıf amortisör kullanılmış ve bu amortisör 150 kg ağırlığı kolayca yukarı kaldırabilmektedir. 5 bölgeli tekerlekli alt bölge Caliber R1 modelinde sert plastik, Caliber R2 modelinde ise çelik bir yapıya sahip.


Caliber R1 ve Caliber R2 aynı zamanda farklı renk seçeneklerine sahip. Caliber R1 Mavi ve Beyaz, Caliber R2 ise Gri ve Kırmızı renk seçenekleri ile çok yakında Türkiye’de satışa çıkacak.

What’s your Reaction?
20
9
2
0

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir