Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Disney+’da Yeni Bir Türk Dizisi Başlıyor. Arayış Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Disney+’da Yeni Bir Türk Dizisi Başlıyor. Arayış Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 1 dk okuma süresi
151 0
Disney

Dijital platformlarda yerli dizi rüzgarı sürüyor. Başrollerini Aslı Enver ve Mehmet Günsur’un paylaştığı orijinal yerli dizi Arayış’ın yayın tarihi belli oldu. Türkiye pazarına Haziran 2022 tarihinde giren ve birbiri ardına yayınladığı yerli dizilerle dikkat çeken Disney+ kanalı, büyük bir merakla beklenen Arayış dizisi ile ilgili ilk görsellerini paylaşarak Türk dizi meraklılarına müjdeyi duyurdu.

Sadece Disney+ kanalı aboneleri tarafından izlenebilecek olan arayış dizisi yayın tarihi yapım şirketi tarafından 14 Haziran olarak açıklandı.

Varoluş, Aşk, Metafizik, Tarikat Dizinin Ana Temalarını Oluşturuyor

Gizemli bir adada Nisan adlı bir kadının kendi arayış hikayesiyle başlayacak olan dizide, Nisan’ın arkadaşıyla birlikte katıldığı bir şifa seansı sonrası gelişen olaylar ele alınıyor.

Arkadaşını bu şifa senası sonrasında kaybeden Nisan, metafizik olayların yaşandığı bir süreç sonrasında şaibeli ve gizemli bir tarikata ulaşıyor. Tarikata karşı duyulan şüphe, gizem, aşk ve varoluşla yoğrulan dizinin ilk bölümü kanal aboneleri tarafından heyecanla bekleniyor.

 

What’s your Reaction?
9
6
0
3

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir