Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. GPT-4 ‘e Ücretsiz Erişin!

GPT-4 ‘e Ücretsiz Erişin!

Yapay zeka dünyasının heyecan verici yapay zeka modeli olan GPT-4, gündemi epey çalkalamıştı. Video oluşturabilmesi, görsel esprileri açıklayabilmesiyle ilgi çeken GPT-4'ü ücretsiz kullanabilirsiniz!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
41697 2
GPT-4

7Bildiğiniz üzere OpenAI’nin  oluşturup kullanıcı deneyimine sunduğu ChatGPT, uzun süredir oldukça popüler. Teknoloji devi Microsoft’un da yatırımıyla destek bulan proje, GPT-4 olarak yeni hâliyle karşımıza çıkıyor! Artık, metin girdili sorgular makine tarafından videoya dönüştürülebiliyor. Atılan bu adım, yapay zeka teknolojisinin artık oldukça önemli bir konuma sahip olduğunu bir kez daha gösterdi.

Yeni sürümle birlikte artık çok daha güçlü!

GPT-4, yayımlanan son sürüm GPT-3 ile kıyaslandığında epey gelişmiş gibi görünüyor. GPT-4 bizlere yazıyı görsele çevirme olanağı sunan GPT-3’e artı olarak yazıyı video olarak derleme imkanı sağlıyor. Bu, yapay zekanın ulaştığı konum açısından oldukça heyecan verici. Bu gibi yeniliklerle beraber performans konusunda da önemli bir ilerleme gösterdiğini söyleyebiliriz.

GPT-4 Performansı

GPT-4, ChatGPT+ ile kullanıma sunuluyor

GPT-4’e aylık 20$ tutarında abonelik ücreti olan ChatGPT+ paketi ile erişim sağlayabilirsiniz. Anlık kur baz alındığında tahmini tutarı 380 TL olan bu paket, sizleri son derece başarılı bir teknoloji mucizesi ile buluşturuyor. Abonelik ücretini ödediğinizde GPT-4’ün tüm özelliklerinden aktif bir biçimde faydalanabileceğinizi aktarmak isteriz.

Microsoft’tan Ücretsiz Kullanım Müjdesi!

Jordi Ribas, GPT-4 ‘ün ücretsiz kullanımıyla ilgili olarak önemli bir müjde verdi. Bu müjde ile beraber, Bing’in chat sisteminin doğrudan OpenAI ile çalışacağını aktardı. Yapılan bu açıklamayla beraber Bing Chat kullanımıyla ücretsiz erişimin Microsoft tarafından resmî olarak onaylandığını söyleyebiliriz.

Bing GPT-4

What’s your Reaction?
16
11
2
4

İlgili Yazılar

2 Yorum

  1. kaan - -

    Kendisi yerine bing kullanmak mantıklı mı sizce?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir