Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. GTA 6’dan kötü haber: Çıkış tarihi ertelenebilir

GTA 6’dan kötü haber: Çıkış tarihi ertelenebilir

Fevzi Mert Gözbaşı Fevzi Mert Gözbaşı - - 2 dk okuma süresi
92 0
sızıntı

Son dönemin heyecanla beklenen oyunlarından biri olan GTA 6 için kötü haberler var. sızan bilgilere göre, oyunun planlanan çıkış tarihi olan 2025’i kaçırabileceği ve 2026’ya ertelenebileceği konuşuluyor. İşte detaylar…

Yıllar boyunca süren bekleyişin ardından GTA 6 için heyecan verici bir adım atıldı ve ilk fragman paylaşıldı. Ancak, planlanan çıkış tarihine yönelik belirsizlikler mevcut. Sızıntılara göre, oyunun çıkışı 2026’ya ertelenebilir.

Rockstar’ın şu anki hedefi, GTA 6’yı 2025’in başlarında piyasaya sürmekti. Ancak, oyunun geliştirme sürecinin beklentilerin gerisinde kalmasıyla birlikte, çıkış tarihi 2025’in sonlarına veya hatta 2026’nın başlarına kadar uzayabilir. Rockstar Games, çalışanların daha çok çalışmasını sağlamayı ve güvenlik önlemlerini arttırarak olası sızıntı risklerini en aza indirmeyi amaçlıyor.

GTA

Ancak, bazı çalışanlar bu durumun GTA V ve Red Dead Redemption 2 gibi geçmiş projelerde aşırı çalışma saatlerine neden olabileceğinden endişe ediyor. Sızıntı kaynağı, 2026 yılının şu anda yalnızca bir “acil durum” planı olduğunu belirtti, ancak Grand Theft Auto serisinin tarihine bakıldığında, bu tür bir erteleme sürpriz olmayabilir.

Şu anda, GTA VI sunum planlarında herhangi bir değişiklik olmadığı belirtiliyor. Ancak, sızıntılara kaynağına göre, çıkış tarihi gibi önemli kararlar genellikle son dakikada alınıyor. Dolayısıyla, sızıntıların doğrulanması için bir süre daha beklememiz gerekebilir. Rockstar henüz ilk fragmanın ötesinde fazla bilgi vermediği için, hayranların merakı devam ediyor.

Bu tür haberler için Teknoloji Kampüsü’nü takipte kalın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir