Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Red Dead 2, GTA 6 Fragmanı Öncesinde Oyuncu rekoru kırdı

Red Dead 2, GTA 6 Fragmanı Öncesinde Oyuncu rekoru kırdı

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
29 0
Red-Dead-2

Red Dead Redemption 2 geçtiğimiz hafta sonu Steam’de eş zamanlı oyuncu sayısı rekorunu kırdı! İlginçtir ki bu sayıya, Aralık ayında çıkacak olan yeni GTA 6’nın merakla beklenen fragmanından sadece birkaç gün önce ulaşıldı.

Valve’ın platformundan alınan istatistiklere göre, RDR 2’ye 77,655 oyuncu kayıt oldu. Oyunda yeni bir özellik yok, ancak popülerlikteki artış oyunun tanıtım değeri ve GTA 6’nın yakında duyurulmasından kaynaklanmış olabilir.

Rockstar’ın son batı oyunu Ekim 2018’de PS4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü ve 2019’da PC’ye gelecek. GTA V’ten bu yana en ünlü modern girişlerden biri olan ve 55 milyondan fazla kopya satan oyun, şirketin en önemli oyunlarından biri.

İlginizi çekebilir; AMD, Radeon RX 7900 XT’den Daha Performanslı bir RDNA 4 Ekran Kartı Piyasaya Sürecek

RDR 2, dünyasındaki detay zenginliğiyle son derece iyi biliniyordu. Tüm ortam, son derece sürükleyici olmasının yanı sıra, etkileşimler, mekanikler ve ayrıntılı özellikler açısından zengindir – ayrıca önceki konsol neslinin grafiksel olarak en etkileyici oyunlarından biridir. Başka bir Rockstar oyunu yolda olduğuna göre, halkın oyunu yeniden ziyaret etme merakı duyması olasıdır.

GTA 6 ne zaman yayınlanacak?

GTA 6’nın henüz bir çıkış tarihi yok, ancak Rockstar’ın yeni oyununun bu yılın Aralık ayı başlarında çıkması bekleniyor. Şimdilik, internette dolaşan çeşitli sızıntılar dışında oyun hakkında somut bir bilgi yok.

Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir