Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. GTA: The Trilogy The Definitive Edition Çıkış Tarihi ve Türkiye Fiyatı Açıklandı

GTA: The Trilogy The Definitive Edition Çıkış Tarihi ve Türkiye Fiyatı Açıklandı

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
70 0

Remaster sürümlerini içeren üç efsane GTA oyunu; GTA3, Vice City ve San Andreas. Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition paketi  ilerleyen aylarda PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch ve bilgisayarlara geleceğini duyuran Rockstar Games, birçok oyuncuyu heyecanlandırdı. Ayrıca 2022 başlangıcında iOS ve Android platformlarına da geleceğini duyuran Rockstar, oyuncuların heyecanının yanı sıra sevincinin de iki katına çıkarmayı başardı.

Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas’ın yeni versiyonunu bulunduran paket de basit Remaster’dan daha çok kapsamlı yeniliklerin bulunduğunu belirtilen şirket; oyunun 11 Kasım 2021‘de piyasaya sürüleceğinin açıklamasını yaparak, çıkış tarihini bekleyen oyuncularına duyurdu. Heyecanla beklenen paketin Türkiye fiyatı ise 529 TL olacak.

Grand Theft Auto: The Trilogy The Definitive Edition sistem gereksinimleri ise şöyle; işletim sistemi minimum Windows 10 olması gerekmekte. Ayrıca Intel Core i5-2700K ya da AMD FX-6300 gibi işlemcilerde rahatlıkla oynayabileceksiniz. Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition paketini oynayabilmeniz için bilgisayarınızın en az 8 GB RAM ve 45 GB depolamaya sahip olması gerekmektedir. Cihazınız bu belirlenen sistem gereksinim şartlarını taşıdığı sürece Grand Theft Auto: The Trilogy The Definitive Edition paketini satın aldıktan sonra oynayabilirsiniz.

Rockstar, hazırladığı Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition paketini çıkarmak için sıkı bir çalışma yaparak; 3 oyununda eski sürümlerini dijital mecralardan kaldıracağını duyurdu. Belli ki Remaster paketine fazlaca güvenen Rockstar, bakalım bu üçlemesi ile bizleri şaşırtabilecek mi?

What’s your Reaction?
1
1
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir