Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Halo Serisi’nin Merakla Beklenilen Yeni Oyunu: Halo Infinite

Halo Serisi’nin Merakla Beklenilen Yeni Oyunu: Halo Infinite

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
156 0

 Xbox’ın en sevilen Halo oyun serisi arasında yer alan Halo Infinite; 8 Aralık 2021 tarihinde çıkması bekleniyor.

 Konsol oyunlarının adeta vazgeçilmezi haline gelen Halo sersisi ve serinin yeni parçası Halo Infinite; Windows, Xbox One ve Xbox Series X/S cihazlarda oynanabilecek. Biliyorsunuz ki Halo serisinin diğer oyunları Bungie şirketi tarafından geliştirilmişti fakat askeri bilim-kurgu serisinden olan bu Halo Infinite oyunu 343 Industries tarafından geliştirilip, Xbox Game Studios yayınlanacak.

 Oyun camiasında beğenilip; Xbox platformlarında 65 milyondan fazla satan ve 14,5 milyon satışıyla serinin en çok satanı Halo 3 ‘tür. Yeni Xbox konsoluyla çıkacak olan serinin 6. sı Halo Infinite oyunu da aynı rekoru kıracak gibi duruyor.

 Halo 5: Guardians oyunundan sonra Halo Infinite Master Chief’in hikayesini ele alarak 8 dakikalık harika bir demosuyla dikkatleri üzerine çekiyor.

 Arena ve BTB (Büyük Takım Savaşları) modlarıyla eşsiz deneyimler sunarak oyunu çoklu oynama fırsatı da bulunmakta. Nişancı oyunu olan bu oyunda harita üzerinden ekipman toplayıp gücünüze güç katacaksınız. Ayrıca sezon güncellemeleriyle benzersiz yenilikler, modlar ve haritalarıyla zaman içerisinde farklı deneyim imkanları elde edebileceksiniz.

 Halo Infinite, efsanevi 4K grafik tasarımıyla oyun platformlarında kullanıcılarına harika deneyimler sunacak gibi duruyor. 8 Aralıkta kullanıcılarıyla buluşacak olan oyunu şimdiden ön sipariş vermenizde fayda var!

 Halo serisinin yeni oyunu Halo Infinite tanıtımı bile bizi çok heyecanlandırdı. 8 Aralığı iple çektiğimiz bu oyunu oynamak için sabırsızlanıyoruz. Ya siz?

What’s your Reaction?
11
7
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir