Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Xiaomi Mi Band 6 Akıllı Bileklik ile Daha Sağlıklı Bir Hayat

Xiaomi Mi Band 6 Akıllı Bileklik ile Daha Sağlıklı Bir Hayat

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
60 0

 Artık hayatımızın bir parçası haline gelen ve neredeyse hemen hemen herkesin bileğinde gördüğümüz akıllı bileklik ailesinden olan Mi Band serisine mensup Xiaomi Mi Band 6’yı bu yazımızda inceleyeceğiz.

 Biliyorsunuz ki artık akıllı bileklikler tam bir sağlık elçisi. Durum böyle olunca kandaki oksijen miktarından tutunda uyku takibine kadar birçok görevi akıllı bileklikler üstlenebiliyor. İşte Xiaomi Mi Band 6 kalp atış hızını, kandaki oksijen miktarını, stres izleme, nefes egzersizleri gibi birçok özelliği beraberinde getiriyor. Ve ayrıca unutmadan 30 farklı fitness modu da bulunmakta.

 Her akılı bilekliklerde olduğu gibi Mi Band 6’da da suya karşı dayanıklılık özelliği var. 50 metreye kadar bu imkanı sağlayan Xiaomi ile rahatlıkla yüzme sporunuzu yapabilir, nabzınızı ölçebilir ve kulaç sayınızı takip edebilirsiniz.

 Manyetik şarj özelliği ile uzun ömürlü pil kullanımı sunan Xiaomi; 125 mAh pil kapasitesine sahip. 120 dakikalık batarya dolma süresiyle; yoğun kullanımlarda 5 saat, az kullanımlarda 14 gün ömür vadediyor.

 1,56 inç tam ekran görünümü ve 326 ppi çözünürlüklü AMOLED ekranıyla oldukça parlak bir ekrana sahip olan Xiaomi Mi Band 6 Akıllı Bilekliğinizi ayrıca 60’dan fazla tasarlanmış bileklik ekranıyla kişileştirebiliyorsunuz. Siyah, mavi, turuncu, sarı, zeytin yeşili, fildişi renk seçenekleriyle de tarzınıza uygun kayışları bulunuyor.

What’s your Reaction?
12
1
1
3

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir