Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Huawei FreeBuds 3İ Satışa Çıkıyor !

Huawei FreeBuds 3İ Satışa Çıkıyor !

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 1 dk okuma süresi
58 0

Huawei FreeBuds’ın yeni modeli Türkiye’de satışa çıkıyor. Karşınızda Huawei FreeBuds 3İ’nin özellikleri ve satış fiyatı.

Huawei bu modelinde kullanıcının bulunduğu ortam neresi olursa olsun yeni kulaklık tasarımı ve aktif gürültü engelleme teknolojisi sayesinde müziğin keyfini çıkartabileceklerini söylemekte. Ayrıca kulaklıkların tasarımı da oldukça şık durmakta.

 

Üstün Düzeydeki Gürültü Engelleme Sistemi :

Huawei FreeBuds 3İ, iki adet içeri iki adet dışarıya bakan dahili mikrofonların sayesinde benzersiz ve stabil bir gürültü engelleme teknolojisi sunuyor. Kulak içine bakan mikrofonlar kulak içinde varolan gürültüleri algılayıp aktif gürültü engelleme sistemini daha da geliştiriyor. Bu sayede FreeBuds 3İ, 21dB’ye kadar çıkan arkaplan seslerini engelleyebiliyor. Bu yeni gürültü engelleme sistemi sayesinde kullanıcılar hem müzik dinlerken hem de telefon konuşması yaparken çok berrak bir sese ulaşabiliyorlar.

Satış ve Fiyatı :

Huawei FreeBuds 3i, seramik beyazı rengiyle 5 Haziran tarihinden itibaren Huawei Online mağazada, 799 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ile satışa sunulacak.

What’s your Reaction?
13
6
1
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir