Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Huawei FreeBuds Pro 3 Satışa Sunuldu: Saf Ses Kalitesi

Huawei FreeBuds Pro 3 Satışa Sunuldu: Saf Ses Kalitesi

Eymen Taner Eymen Taner - - 3 dk okuma süresi
45 0
FreeBuds Pro 3

Huawei’nin yeni FreeBuds Pro 3 kablosuz kulaklığı; yüksek çözünürlüklü ses, daha fazla pil ömrü ve daha güçlü aktif gürültü engelleme sunuyor. İşte Huawei’nin yeni amiral gemisi kulaklığına dair dikkat çekenler!

Huawei FreeBuds Pro 3 neler sunuyor?

Yeni nesil FreeBuds, yüksek çözünürlüklü ses sunan True Wireless Stereo (TWS) teknolojisine ve HWA ve Hi-Res Audio Wireless ses sertifikalarına sahip.

Kulaklığa üçüncü nesil Aktif Gürültü Engelleme (ANC) 3.0 teknolojisiyle birlikte uzun ömürlü bir pil eşlik ediyor. Huawei, kulaklıkların tam şarjla 6,5 saate kadar kullanilebileceğini belirtiyor, ancak şarj kutusuyla birlikte kullanıldığında 41 saate kadar pil ömrü vadediyor ve uyumlu cihazınız varsa, kulaklıklar kablosuz şarjı destekliyor.

Huawei

Huawei, kulaklıkların Triple Adaptive EQ ekolayzır ile birlikte daha net iletişim ve gelişmiş gürültü önleme sağlayan bir Hi-Res Çift Sürücü ve Pure Voice 2.0 ses sistemi sunduğunu belirtiyor. Ayrıca, kulaklıklar 14 Hz ile 48 kHz arasında bir frekans tepki aralığına sahip. Ekolayzır, kullanıcılara gerçek zamanlı olarak kişiselleştirilmiş ses vermek için sesi kulak kanalının yapısına, konumuna ve ses seviyesine göre otomatik olarak ayarlıyor. L2HC 2.0 ve LDAC kodekleri de yüksek çözünürlüklü sesi sağlıyor.

Huawei’nin aktardığına göre, Pure Voice 2.0 sistemi aramalar sırasında sesi önceki nesil FreeBuds’a göre 2,5 kat daha kaliteli yakalıyor. Ayrıca ANC 3.0 gürültü engelleme, yüzde 50 oranında iyileştirilmiş.

Beyaz, yeşil ve gümüş renkleriyle satışa çıkacak olan model, su ve toza karşı IP54 sertifikası içeriyor. Huawei FreeBuds Pro 3, şu anda 4.999 TL fiyat etiketiyle Huawei Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Peki, siz Huawei’nin yeni kulaklığı hakkında ne düşünüyorsunuz? Fiyatına göre sunduğu performans tatmin edici mi? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir