Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Huawei P50 Pocket Cihazın Görüntüleri İnternette Sızdırıldı!

Huawei P50 Pocket Cihazın Görüntüleri İnternette Sızdırıldı!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
67 0

Huawei tarafından 23 Aralıkta tanıtımı yapılacak olan Huawei P50 Pocket’ın fotoğrafları sızdırıldı! Dünyaca ünlü moda dergisi Harper’s Bazaar, Weibo’da Çinli aktris ve şarkıcı Guan Xiaotong’un elinde Huawei P50 Pocket’ın çeşitli açılardan çekilmiş fotoğraflarını yayınladı.

Çinli teknoloji devinin üreteceği ilk dikey katlanılabilir telefon olarak bilinen Huawei P50 Pocket’ın görüntüleri internete düşmesi ile tasarım detayları açığa çıktı. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan P50 Pocket, yeni cihazın çıkan görüntülerinde dörtlü kamera dizilimine ve iki halkaya sahip olduğu görülmekte. İlk halka üç kamera ve tek LED flaşa sahip. İkinci halka ise Always On Display (AOD), bildirimler ve öz çekimler için kullanılabilecek minimal bir ekran bulunmakta. Her ne kadar sızan görüntülerde tasarım konusunda bilgi sahibi olsak da henüz telefonun teknik özellikleri hakkında net bir bilgi bulunmamakta. Fakat Snapdragon 888 işlemcinin telefonda yer alması beklentiler arasında. Artık her telefon kameralarında olduğu gibi ana kamera + ultra geniş açılı kamera + derinlik sensörü Huawei P50 Pocket’da da olması muhtemel.

Basit bir menşete sistemine sahip olması beklenilen telefonda Zhaoli Technology tarafından üretilen menteşeye sahip olacağı belirtildi. Bu model telefonda en önemli avantajlardan biri de soğutma sisteminin olması. 23 Aralıkta gerçekleştirilecek olan etkinlikte şirketin Huawei Watch D modeliyle beraber tanıtılması beklenilen Huawei P50 Pocket bir çok kişi tarafından merakla beklenmekte.

What’s your Reaction?
9
11
0
3

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir