Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. İOS İçin Whatsapp Business’a Yeni Özellik

İOS İçin Whatsapp Business’a Yeni Özellik

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
52 0

WhatsApp, işletmeye sahip olan kullanıcıların çokça kullandığı WhatsApp Business’i geliştiriyor. Söz konusu olan geliştirme şu anlık sadece İOS kullanıcılarına özel ve bir yazılım güncellemesi ile herkes için aktif hale getirilecek.

WABetaInfo’ya göre, WhatsApp’ın en son beta sürümü 2.21.230.18, Business hesaplarından mesaj alan kullanıcılar için bu yeni uygulama içi bildirimi getiriyor. Yer alan açıklamada, “Bilinmeyen işletme hesaplarından bir mesaj aldığınızda, farklı ve güncel bir görünüm gösterilir. Bu görünüm, kişi listenizde kayıtlı olmayan bir işletmeden mesaj aldığınızı açıklar.” yazısı bulunuyor.

Peki yeni güncelleme ile WhatsApp Business kullanıcılarını neler bekliyor?

İşletme kişi listesinde engelleme veya kaydetme yapabilecek. Hatta WABetaInfo’nun haberinde yer alan “Yeniden tasarlanmış görünüm belirli beta test kullanıcıları tarafından kullanılabilir“ cümlesi de bizlere şunun açıklamasını yapıyor; yani önümüzdeki güncellemelerde çok sayıda beta kullanıcısı diğer işlevlere sahip olacak. WhatsApp’ın Catalyst projesini kullanarak yeni bir uygulama geliştirmekte olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Bu da demek oluyor ki şirket, macOS uygulamasında büyük bir değişiklik için hazırlanmakta. Fakat şunu da belirtmeden geçmeyelim; önceki test edilen iPad uygulamasına benzer bu yeni uygulama, Windows arayüzü ile çok fazla bir farka sahip değil.

What’s your Reaction?
12
2
1
1

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir