Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. İphone 12 Kutusunda Kulaklıksız Mı Gelecek ?

İphone 12 Kutusunda Kulaklıksız Mı Gelecek ?

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 1 dk okuma süresi
97 0

Analist Ming-Chi Kuo tarafından elde edinilen yeni bilgilere göre, kablolu EarPods, iPhone 12 kutusundan çıkmayabilir. Bu, elbette serideki tüm akıllı telefonlar hakkında… Bu yıl, Apple aynı anda dört yeni akıllı telefon gösterebilir: iPhone 12, 12 Lite, 12 Pro ve 12 Pro Max.

 

Apple daha fazla kablosuz kulaklık satmak istiyor!  Analist ayrıca, 2021’e kadar yeni AirPods  yanlısı olmadığını iddia ediyor. Ancak ikinci nesil Airpod’lar bir buçuk yıl kadar önce tanıtıldığından, bunların fiyatı azaltılabilir. Akıllı telefonlara sahip kablolu kulaklıkların olmaması, kullanıcıları daha fazla kablosuz satın almaya teşvik edebilir.

Her üreticinin, yeni amiral gemisinin sunumunda, akıllı telefonunun hala 3,5 mm’lik bir jakına sahip olduğunu ve şimdi bu jakla kaç akıllı telefonun bulunduğunu düşünmek bile gerçekten çok garip.

Airpod’lar kablosuz kulaklık pazarını gerçekten değiştirdi. Bunlar şu anda piyasadaki en iyi kulaklıklar değil. Ancak kolaylık ve işlevsellik açısından şuan en iyi kablosuz kulaklık  diyebiliriz.

What’s your Reaction?
0
1
2
2

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir