Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. LG, Yeni Çıkacak Telefonunun Adını Açıkladı: LG Velvet

LG, Yeni Çıkacak Telefonunun Adını Açıkladı: LG Velvet

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
58 0

LG’nin gün ışığına çıkacak akıllı telefonu, eski cihazlarındaki alfanümerik isimler geleneğinden koparak LG Velvet olarak adlandırılacak. LG birkaç gün önce yeni cihazını ve yeni tasarım dilini ortaya çıkardı.

LG Velvet’in tasarımı LG’nin diğer akıllı telefonlarından farklı olacak , daha küçük lensli “yağmur damlası” kamera tasarımı ve daha büyük ana kameranın altında bir LED flaş, büyük kamera çıkıntılarına sahip akıllı telefonlar arasındaki mevcut trendden ayrılmış. LG ayrıca cihazın ön ve arka tarafında kavisli camın yanı sıra yeni telefonun “dokunsal zerafeti” ile “3D ark tasarımı” nı lanse ediyor.

Şirket, “Velvet” adının, yeni cihazın özellikleri olduğunu söylediği “parlak yumuşaklık ve üstün yumuşaklık görüntülerini çağrıştırmak” anlamına geldiğini söylüyor.

LG ürün stratejisi kıdemli başkan yardımcısı Chang Ma “Yeni markamız, bireyin benzersiz kişisel zevklerine ve duygularına tasarıma daha fazla vurgu yaparak mevcut eğilimleri yansıtıyor ” diyor. 

LG, Velvet hakkında çıkış tarihi veya fiyatı gibi başka ayrıntılar vermedi, ancak Kore haber portalı Naver bu ayın başlarında şirketin yeni telefonunun 15 Mayıs’ta piyasaya çıkacağını bildirdi. Naver’e göre yeni tasarım, LG Chocolate öncesi akıllı telefon serisinin başarısını yeniden yaratmak için tasarlandı . LG Velvet’in Qualcomm‘un entegre 5G‘li orta sınıf Snapdragon 765‘i kullanacağı ve uygun bir fiyat noktasına sahip olacağı bildiriliyor.

What’s your Reaction?
3
5
2
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir