Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Netflix Ocak Ayında Sunacağı Yeni İçerikleriyle Karşınızda!

Netflix Ocak Ayında Sunacağı Yeni İçerikleriyle Karşınızda!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
69 0

Netflix dolu dolu geçecek olan bu ayda sunacağı içerikleri tarihleriyle birlikte yayınladı işte karşınızda Ocak ayında bizlerle buluşacak olan içerikler:

Kullanıcının karşısına birçok yeni dizi, film ve yeni sezonla çıkmaya hazırlanan Netflix, Türkiye merkezli video paylaşıma göre platforma 6 Ocak tarihinde yerli yapım olan ve birçok izleyici kitlesine ulaşmayı başaran Kulüb dizisinin 2. sezonu ile başlayacak. Ardından 21 Ocak tarihinde merakla beklenilen ve yerli film olan Babamın Kemanı izlenebilir olacak. Babamın Kemanı adlı filmi takiben 7 Ocak tarihinde Netflix yeni filmi Mother / Android bizlerle olacak. Çok merak edilen After Life ise 14 Ocak itibarıyla 3. sezonu yayınlanmış olacak. Ve tabiî ki platformun efsane dizisini unutmak gerek… The Office ‘in tüm bölümleri 15 Ocak tarihinde yayınlanacak.

Netflix bunlarla yetinmeyip 21 Ocak tarihinde yine çok merak edilen Ozark‘ın 4. sezonunu listeye dahil edecek. Yine aynı tarihte Münih: Savaş Yaklaşıyor filmi platformada olacağını söylemeden geçmeyelim.

3. sezonuyla karşımıza çıkacak olan ve çok konuşulan Snowpiercer’ı 25 Ocak itibarıyla Netfilx’te izleyebileceğiz. Snowpiercer’ı takiben 28 Ocak itibarıyla In From The Cold filmi de bizlerle olacak. Yeni aynı tarihte Home Team filmi de izlenilebilir durumda olacak.

Ocak Ayı netflix Dizi ve Film Listesi

Netflix dizileri:

Kulüp: 2. Sezon (6 Ocak)

After Life: 3. Sezon (14 Ocak)

The Office: Tüm Sezonlar (15 Ocak)

Ozark: 4. Sezon 1. Sezon (21 Ocak)

Snowpiercer: 3. Sezon (25 Ocak)

In From The Cold (28 Ocak)

Angry Birds: Yaz Çılgınlığı (28 Ocak)

Netflix filmleri:

Mother/Android (7 Ocak)

Babamın Kemanı (21 Ocak)

Münih: Savaş Yaklaşıyor (21 Ocak)

Home Team (28 Ocak)

What’s your Reaction?
21
7
0
3

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir