Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Nothing Phone (2a) İçin Resmi Doğrulama Yapıldı

Nothing Phone (2a) İçin Resmi Doğrulama Yapıldı

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
124 0

Nothing Phone 2a’nın yakında piyasaya sürüleceği resmen onaylandı. Nothing Phone 2a hakkında aylarca süren spekülasyon ve sızıntıların ardından, Carl Pei tarafından kurulan Londra merkezli girişim, söz konusu cihazın varlığını kabul etti, ancak henüz bir çıkış tarihi açıklamadı.

Nothing’in X’te (eski adıyla Twitter) yayınladığı bir gönderide aynı şeyi açıklamasının ardından ortaya çıktı: Gönderide, “Dünyayı yeni gözlerle görün, Phone (2a) geliyor,” diye yazdı. Dahası, şirket resmi web sitesine aynı mesajı ileten yeni bir sayfa bile ekledi, ancak belirtilen bir çıkış tarihi bulunmuyor.

İlginizi çekebilir; YouTube Music 100 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!

Telefon kod adı ‘Aerodactyl’ amiral gemisi Nothing Phone 2’nin tonlanmış bir versiyonu olacak. Nothing Phone 2a daha agresif bir şekilde fiyatlandırılabilir

Ayrıca, Nothing Phone 2a’nın MediaTek Dimensity 7200 yonga seti tarafından desteklenen 120Hz yenileme hızına sahip 6.7 inç OLED panele sahip olması ve 8GB RAM ve 128GB temel depolama alanıyla birleşmesi bekleniyor.

Optiklerle ilgili olarak, telefonun bir geniş ve bir ultra geniş lensten oluşan çift kamera kurulumuna sahip olabileceği ve birincil kameranın Nothing Phone 2 ile aynı 50MP atıcıyı paylaştığı iddia ediliyor.

Ayrıca, Nothing’in imzası olan glif aydınlatma sisteminin, Nothing Phone 1 ile tanıtılan estetiği devam ettirerek cihazda bulunması bekleniyor.

Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir