Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Oppo’nun İlk Katlanabilir Telefonu Olan Find N’nin Görüntüleri Sızdırıldı!

Oppo’nun İlk Katlanabilir Telefonu Olan Find N’nin Görüntüleri Sızdırıldı!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
59 0

Oppo’nun iddialı bir şekilde konuştuğu ilk katlanılabilir telefonu olan Find N modelini 15 Aralıkta duyuracağını açıklamıştı fakat teknolojide sızıntı görüntüler ile tanınmış Evan Blass, Oppo Find N isimli telefonun görüntülerini paylaşarak sızdırdı.

Şirketin 15 Aralık Çarşamba günü resmi olarak tanıtıp, duyuracağını söyleyen katlanabilir telefonu bir paylaşım ile sızdırıldı. Oppo’nun paylaştığı video ile bizlere pek net olmasa dahi ufak bir spoiler vermişti fakat yüksek çözünürlükte çok net fotoğrafları ortaya çıktı. Bu sızıntı fotoğraflar ile telefonun net bir tasarımını görebilmekteyiz.

Paylaşılan görüntülerde Find N tasarımında en çok dikkat çeken ise Samsung’un katlanabilir telefonu Galaxy Z Fold 3 ile benzerlik göstermesi oldu. Find N’nin arka kamera görünümü ve siyah, beyaz, gri, soluk yeşil, lavanta gibi renklere sahip renk seçeneklerinin olması da sevindirdi.

İlk katlanabilir telefon olma özelliğinden dolayı iddialı bir şekilde konuştuğu Find N model telefonu hakkında şirket; diğer katlanabilir telefonlarda olan şikayetleri ve sorunları çözdüklerini belirtmekte. Pete Lau’nun açıklamasına göre telefon ekranında katlanma yeri olmayacak ve çok sağlam bir menteşe sahip olacak. Katlanabilir telefon rakiplerine nazaran daha küçük bir yapıya sahip olmasıyla Oppo Find N dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Telefonun fiyatı hakkında henüz bir bilgi yok fakat yüksek bir ihtimal ile 1000 dolar altında olmaması öngörülüyor.

What’s your Reaction?
19
4
1
2

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir