Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Razer, RGB Aydınlatmalı ve Akıllı Telefonlar İçin Geliştirdiği Soğutucuyu Tanıttı

Razer, RGB Aydınlatmalı ve Akıllı Telefonlar İçin Geliştirdiği Soğutucuyu Tanıttı

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
38 0

Razer, mobil oyun tutkunları için geliştirdiği soğutucu fanı tanıttı. Oyun dünyasına ekipman üreten şirket, bu sefer telefonları unutmayarak mobile özel RGB aydınlatmalı soğutucu geliştirdi.

Soğutucu, hem MagSafe destekli hem de yan bağlantıyla Android telefonlarda kullanılabilen iki farklı varyant ile kullanıcının oyun sırasında performans kaybını önlüyor. Fakat bu fan Android telefonlarda sadece soğutma seçeneği sunmakta. Oyun severlerin dikkatini çeken bu yeni fan sayesinde uzun süreler kesintisiz bir şekilde oyun oynayabileceksiniz.

Phone Cooler Chroma isimli fan RGB LED’leri ile de dikkatleri üzerine çekmekte. Cep telefonlara özel olarak dizayn edilmiş olan Razer Phone Cooler Chroma’yı kullanabilmek için USB-C kablosu üzerinden bir güç aktarımı yapmanız gerekiyor. Durum böyle olunca fanın kullanım alanı ne yazık ki daralmakta. Yani hareket halinde iken bu cihazı maalesef kullanamayacaksınız.

Bünyesinde barındırdığı 6.400 RPM’e kadar çıkabilen 7 kanatlı fanı ve telefonda fazla bulunan ısıyı emmek için alüminyum ısı emicilere sahip. Ülkemizde henüz satışı belli olmayan bu ürün şu an 60 dolar fiyat etiketine sahip.

What’s your Reaction?
13
4
0
2

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir