Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. PlayStation Lisanslı Fanatec’ten Gran Turismo DD Pro Direksiyon Seti

PlayStation Lisanslı Fanatec’ten Gran Turismo DD Pro Direksiyon Seti

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
128 0

Direksiyon seti piyasasında oldukça ün yapmış olan Fanatec, beklenen Gran Turismo DD Pro ürününün tanıttı.

Yarış oyunlarının vazgeçilmezi olan direksiyon setleri Fanatec’in çıkarmış olduğu bu yeni ürünü sayesinde daha da zevkli bir hal alıyor. PlayStation lisanslı Gran Turismo DD Pro direksiyon seti, Polyphony Digital iş birliğiyle Gran Turismo 7 için tasarlandı. Anında kuvvet geri bildirimleri sağlayan, Direct-Drive sistemi, motor verimliliğini ve pürüzsüzlüğü optimize eden patentli FluxBarrier teknolojisi, torku 5 nm’den 8 nm’ye kadar çıkaran Boost Kit 180 ve daha fazlasıyla geliyor. PlayStation 5 ve PlayStation 4 serisi ile uyumlu olan yeni direksiyon seti, bir pedal ve masa bağlantı aparatı ile geliyor.

Neredeyse tüm yarış oyunlarına uyumlu olarak tasarlanan Gran Turismo DD Pro, gelişmiş ayar menüsü, oyuncuların sürüş tercihlerine uyacak şekilde kuvvet geri bildirim özellikleri üzerinde ince ayar yapılmasına imkan tanıyor. Direksiyonu Polyphony Digital tarafından tasarlanan ürün karbon fiberle güçlendirilmiş kompozitten üretilmiş durumda. Hassas ve dayanıklı sensörleri sayesinde yumuşak gaz ve fren girişlerini kontrol etmek çok kolaylaşacak. Ayrıca pedalları iyi bir deneyim için dikey ve yatay olarak ayarlanabiliyor.

Fanatec, Gran Turismo DD Pro direksiyon setini ön siparişe açtı. Gönderimler, Gran Turismo 7’nin piyasaya sürüleceği 4 Mart tarihinden 10 gün sonra, 14 Mart 2022’de yapılacak. Ürünün fiyatları şu şekilde:

 

  • GT DD Pro (5 Nm): 699,95 dolar/euro (yaklaşık 9 bin 845 TL)
  • GT DD Pro (8 Nm): 849,95 dolar/euro (yaklaşık 12 bin TL)
  • GT DD Pro Premium Bundle: 969,85 dolar/euro (yaklaşık 13 bin 600 TL)

What’s your Reaction?
20
8
1
1

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir