Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. MİTU 1080P IP Kamera İncelemesi

MİTU 1080P IP Kamera İncelemesi

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
109 0

Dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz, boyutu ve görüş açısı ile yüzleri güldüren MİTU 1080P IP Kamerayı bu yazımızda sizler için inceleyeceğiz.

Çift motor başlığı ile 360° yatay ve 96° dikey olmak üzere dönebilen aynı zamanda çekim yapabilmenizi sağlayan MİTU oldukça kullanışlı. Çalışırken herhangi bir ses çıkartmayan sessiz motoru sayesinde ortam seslerini rahat bir şekilde duyabileceksiniz. Ayrıca düşük ışıkta bile görüntü kalitesini düşürmeyen, beyaz görüntü sağlayabilen kızılötesi aydınlatma teknolojisi, gece kullanımına da uygun bir üründür.

Mükemmel görüntü kalitesine sahip olan Mi Camera 360° görüntüsü ile; 2,0 megapiksel kalitesi ve 1080p çözünürlüğü ile görüntüler oldukça net. Yapay zeka desteği ile uygulaması sayesinde telefonunuzdan kameranızın takibini yapabilir, görüntü alabilir, ortam sesini işitebilir ve istediğiniz açılardan ortamı görüntüleyebilirsiniz. Unutmadan şunu da ekleyelim MİTU 1080P IP kamera videoları rahatça depolayabilir ve kaydedilen videoları tablet veya telefonunuzdan izleyebilirsiniz.

Minimal tasarımı ve görüntü kalitesi ile dilediğiniz her yerde rahatça kullanıp, bluetooth özelliğiyle telefonunuzdan ortam takibini yapabileceğiniz MİTU 1080P IP kamera 300-400 TL bandında bir piyasa değerine sahip.

YouTube kanalımızda detaylı bir şekilde incelediğimiz bu ürünü izlemek için;

What’s your Reaction?
9
2
0
1

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir