Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. MIUI 13 Özellikleri Belli Oldu!

MIUI 13 Özellikleri Belli Oldu!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
71 0

Xiaomi MIUI 13 güncellemesinin bazı özellikleri ortaya çıktı. Yeni güncellemeyle gelecek olan özellikleri gelin hep beraber inceleyelim.

Teknoloji devi olan Xioami bu ay içende bir etkinlik sayesinde Xiaomi 12 ile karşımıza çıkacak MIUI 13 arayüzünü de tanıtacak olan şirket, yeni güncellemesi ile telefonları daha üst seviyeye ulaştıracağının sinyallerini verdi.

Yenilikler ile gelecek olan MIUI 13, MIUI 12 ile karşılaştırma yapıldığında bir çok yenilikleri bünyesinde barındıracak. Güncelleme ile baştan yaratılan MIUI 13 çoklu görev, pil ısıtma göstergesi, paket izleme aracı, otomatik veri yedeklemenin olacağı ortaya çıktı. Şirketin yeniden tasarladığı çoklu görev oyunları başlatmak, video izlemek, herhangi bir uygulamadan tek bir simge tıklamasıyla not almak için yeni bir araç seti sunacak. Ayrıca kamera ayarında ise fotoğrafın çekilen son lensin ne olduğunu belirtmek mümkün olacak. Bir diğer özelliğiyse; parsel izleme widget, pil ısınma göstergesi gibi araçlar görünebilecek. Galeride de değişikliğe giden MIUI 13, Windows çalıştıran bir PC veya dizüstü bilgisayara anında veri aktarım iyileştirilecek, grafik arayüzde de birçok yenilik gerçekleştirilecek. 

Aralıkta tanıtılıp, Ocak 2022’de güncellenmesine başlanacak olan bu yeni sürüm; Xiaomi, Redmi ve POCO gibi modellere gelecek. Diğer ünlü şirketler gibi Xiaomi de ekosistemini yaratarak kendini güven altına almak isteyen şirket, yeni sürümü MIUI 13 özellikleri ile kullanıcılarının dikkatini çekmiş durumda.

What’s your Reaction?
11
4
1
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir