Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. PoloSmart Akıllı Tartı İncelemesi

PoloSmart Akıllı Tartı İncelemesi

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
67 0

Bugün ele alacağımız makale, PoloSmart akıllı tartı üzerine olacak. BİM’den 70 TL fiyat etiketiyle, 25 Eylül Cuma günü bülteni kapsamında ürünü satın aldık. Ürün dijital tartılar ile benzer görünüme sahip. Fakat onlardan ayıran en büyük özelliği ise Akıllı oluşu. En yakın rakipleri 200-250 TL fiyat etiketiyle satılması, fiyatına göre ürüne harika bir konum kattığını rahatça dile getirebilirim. Tam olarak ismi, PoloSmart Smart Tartı olarak geçmekte. Ürün hakkında detaylı kurulum ve inceleme videomuzu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz;

Ürün, Bluetooth ile Android ve iOS işletim sistemli cihazlarımıza kolayca bağlanabiliyor. ”OKOK International” isimli uygulamayı cihazlarınıza kurup, rahatça tartı ile eşleştirme yapabiliyorsunuz. Uygulama arayüzü tamamen Türkçe dil desteğine sahip. Tartı ile beraber vücut kitle endeksinizi, yağ oranınızı, kemik ağırlığınıza ve yaş aralığınıza kadar bir çok değeri ölçümleyebiliyorsunuz. Gün bazlı, tüm ölçümlerinizi uygulama raporluyor ve arşivliyor. Tarihçe ve arşiv kısmından tüm hedef kilonuza ve diğer ölçüm değerlerinizi yakından takip ediyorsunuz. Tartı, 3-180 kg ağırlık aralığında çalışabiliyor. Suya dayanıklılığı bulunmuyor. Ölçümlerin, çıplak ve nemli ayaklar ile yapılması kılavuz içerisinde tavsiye edilmiş. Kılavuz içerisinde, kalp ameliyatı implant taktıran ve hamile bayanların kullanmaması yönünde açıklamalar mevcut. Aile kullanımı ile beraber 7 farklı kişiye profil oluşturup, diğer aile fertlerinin ölçümlerini de takip etmesini sağlayabiliyorsunuz.

Fiyatına göre harika işler çıkaran akıllı tartı, her koşulta ölçümlerini kayıt altına alabileceğiniz ve uygulama üzerinden sürekli takip edebileceğiniz biçilmez bir kaftan.

What’s your Reaction?
5
11
0
3

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir