Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. PoloSmart SmartPlus Akıllı Bileklik İnceleme

PoloSmart SmartPlus Akıllı Bileklik İnceleme

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 3 dk okuma süresi
100 0

Bugün kaleme alacağımız inceleme ürünü, PoloSmart SmartPlus Akıllı Bileklik olacak. Bim’de 25 Eylül 2020 bülteni içerisinde 60 TL fiyat etiketiyle satışa çıktı. Ürünü diğer incelediğimiz akıllı bilekliklerden ayıran en önemli özellik ise şarj süresinin 15 güne kadar dayanabildiği. İki hafta süre boyunca test edeceğiz, bakalım gerçekten dedikleri gibi bir kullanım imkanı bizlere sunacak mı göreceğiz. İki hafta sonunda tekrar bu makalenin altına güncel batarya durumunu bildireceğim. Ürünü incelediğimiz detaylı videoya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz;

Ürün Xiaomi Mi Band serisini birebir andırıyor, kordonu ve ekran tasarımı tıpkısının ayrınısı diyebilirim 🙂 Üç adet değiştirilebilir ana ekran teması mevcut. Bunun yanında kalp ritmi, kandaki oksijen gibi bir takım ölçümler yaptığını belirtmekte fayda var. ”FitPro” uygulaması ile beraber telefonunuza cihazı eşleştirip, ölçümlerinizi görüntüleyebiliyorsunuz. Tüm bunların yanında, telefonunuzdaki bildirimleri anlık olarak akıllı bileklik üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz. Desteklediği bildirimler; Instagram, WhatsApp,Facebook,Linkedln,Skype,Gelen Çağrı,SMS şeklinde devam ediyor. Bildirimlerin iletilmesinde herhangi bir problem yok, anında kolunuza titreşim ile birlikte uyarı geliyor. Bileklik üzerinde herhangi bir sesli bildirim ve mikrofon bulunmuyor. Sadece titreşim özelliği mevcut. Bileklik suya ve toza dayanıklı değil ek olarak belirtmekte fayda var. Hem iOS hem de Android tarafında uygulama desteği bulunuyor. Kol üzerinde, kompakt ve minimal bir tasarım ile hoş bir görüntü sunuyor.

Ürün, iki saat içerisinde tam dolum oranına ulaşıyor. 0.96 inç boyutunda TFT panel ile ekran deneyimi bizlerin karşısına geliyor. Kutu içerisinde ise belirtilen bekleme süresi 15 gün. 60 TL fiyat etiketini ele alırsak, ücretine göre boyundan büyük işler başardığını rahatlıkla söyleyebilirim. Batarya süresini iki hafta boyunca test edip, bu makale altında sizlerle son durumu paylaşacağım.

What’s your Reaction?
14
3
0
1

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir