Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. PoloSmart SmartRound Akıllı Saat İncelemesi

PoloSmart SmartRound Akıllı Saat İncelemesi

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 4 dk okuma süresi
247 0

Yeni bir ürün inceleme makalemiz ile beraberiz. Bugün makale içerisinde Bim’den 75 TL’ye satın aldığımız PoloSmart Smartround Akıllı Saat hakkında bir değerlendirme yapacağım. Bu makale içerisinde cihaz kurulumu hakkında da sizlere rehber hazırlayacağım. Dikkatlice makaleyi okumanızı tavsiye ederim. Eğer direk inceleme videomuza gitmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan videomuzu izleyebilirsiniz.

 

Saatimizin değerlendirmesine geçmeden evvel size biraz saat hakkında teknik detayları paylaşmak istiyorum;

PoloSmart Smartround Akıllı Saat Özellikleri:

-1.3 inç renkli ekran

– 180 mAh batarya

– 2 saat içerisinde tamamen dolum süresi

– 5 ila 7 gün kullanım imkanı

– Bildirim ve arama görüntüleme

– Titreşim

– IP67 su geçirmeme sertifikası gibi önemli özelliklerini sıralayabiliriz.

Saat kutu içerisinden kordonu bağlı bir şekilde bizleri karşılıyor. Bir adet şarj kablosu ve kullanma kılavuzu kutu içerisinde yer alıyor. Saatin kordonları kadifemsi, çok yumuşak bir plastik malzemeden yapılmış. Kolunuza hiçbir rahatsızlık vermeyecek şekilde, rahat bir kullanım sunduğunu söyleyebilirim.

Tema ve ana görünüm olarak iki adet seçenek mevcut. Mavi rengi ile en iyi kombinlenen tema hemen bir üstte, görselde mevcut. Yine saatin özellikleri içerisinde; adım sayar,kronometre,kan basıncı,nabız ölçme,farklı spor modları, bildirim menüsü gibi bölümler menu içerisinde bulunuyor. Yine saat üzerinden telefonunuzdan gelen en son bildirimi görüntüleyebiliyorsunuz. Bildirimlerin sadece görüntüleme modunda çalıştığını belirtmek isterim. Herhangi bir cevaplama veya mesaj yazma şansınız bulunmuyor. Bildirimleri sadece titreşim ile kolunuzda hissedebiliyorsunuz. Saat üzerinde herhangi bir hoparlör bulunmuyor. Dolayısıyla sesli olarak bildirimleri almanız mümkün değil.

Gelelim saat kurulumu ve telefon ile eşletirme kısmına. Bu aşamayı tamamen resimli olarak sizlere anlatacağım;

Öncelikle telefonunuzun Bluetooth’unu açın.

Kırmızı ile işaretlenmiş olan WearFit uygulamasını, uygulama mağazanızdan indirin. WearFit uygulamasını açın ve tüm karşınıza çıkan ekranlara ”Evet” seçeneğini işaretleyin.

Sol üstteki, kırmızı ile işaretli menu sekmesine basın.

Kırmızı ile işaretli ”Devices Management” alanına basın.

Karşınıza çıkan ekranda ”Connection Management seçeneğine basın.

Aşağıdaki tarama butonuna bastıntan sonra karşınıza PSSW06 isimli cihaz çıkacak. Üzerine gelip, tıklayın. Ve saat ile eşleştirmeniz tamamlanmış olacaktır.

Diğer ince ayarları aşağıdaki görselde sizlere göstereceğim. Yönetgeleri dikkatlice uygulayın.

 

Mavi ile işaretli kısımdan Bildirim ayarlarınızı yapabilirsiniz. Hangi uygulamadan bildirim geldiğinde saatinize gönderilsin, onun seçimini App Management kısmından yapın. Desteklediği bildirimler; WhatsApp, Twitter, SMS, Gelen Çağrı.

PoloSmart Smartround Akıllı Saati genel bir değerlendirecek olursak;

Fiyatına göre tatmin edici özelliklere sahip, görünümü sportif ve unisex bir tarz taşıyor. IP67 sertifikası olmasına rağmen su geçirebilir. Saati alıp kullanan kullanıcıların, su geçirdiği söylediği bilgisini aldık. Siz siz olun saat ile denize veya havuza girmeyin. Bu fiyat bandında batarya, ekran ve kullanım süreleri tüm saatlerde eşit. Spor bir tarz ile kombilemek için bu saat biçilmiş bir kaftan. İnceleme videomuzu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

 

 

 

What’s your Reaction?
1
8
1
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir