Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Samsung, 2022 Yılı İçin Hazırladığı Monitör Modellerini Tanıttı

Samsung, 2022 Yılı İçin Hazırladığı Monitör Modellerini Tanıttı

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
51 0

CES 2022 duyurularına erken başlayanlardan birisi olan Samsung, farklı monitör tanıtımları ile karşımızda. İşte karşınızda Samsung tarafından tanıtılan monitör modelleri:

Modeller içinde ilk tanıtılanlar arasında olan Smart Monitör M8 oldu. Silikon işlemcili yeni nesil 24 inç iMac’i akıllara getiren tasarımıyla çerçeveleri oldukça ince olan monitör, 32 inç panelinde 4K çözünürlük sunmakta. Smart Monitör M8 “Smart” özelliği ile akıllı televizyon gibi kullanılabilecek bir özelliğe sahip. Böylelikle kumanda ile birlikte gelecek olan monitör, Netflix ve YouTube üstünden içerik tüketimi için herhangi bir bilgisayara ihtiyaç duymuyor. 11.4 mm gibi ince kasası bulunan monitör, manyetik bir şekilde yapışabilen “SlimFit” kamerasıyla da oldukça hoş. Böylelikle video görüşmelerini hızlı bir şekilde yapabileceksiniz.

Tanıtılan diğer model ise SmartThings IoT Hub. Samsung’un akıllı cihazları için bir kontrol merkezi de olan modele ait fiyat açıklaması bulunmamakta. Şirketin oyuncular için özel olarak tasarladığı Odyssey Neo G8 ise 32 inç ekran, 1000R kavise sahip. Ayrıca Quantum Mini-LED paneli ile tam 2 bin nit parlaklığa çıkabilmekte. 240 Hz yenileme hızına sahip monitörde AMD FreeSync Premium Pro ve Nvidia G-Sync destekleri unutulmamış. HDMI 2.1 portlu ürün için de henüz fiyat verilmiyor.

Samsung tarafından tanıtılan sonuncu monitör ise genel kullanıma uygun olan modeli. 27 ve 32 inç boyutlarıyla DCI-P3’ün yüzde 98’ini kapsıyor ve 32 inç sürümünde VESA DisplayHDR 600 sertifikası taşımakta. USB-C üzerinden bağlı dizüstü bilgisayarlara güç verebilen monitör için fiyat ve ayrıntılı teknik detayların daha sonra verileceği aktarıldı.

What’s your Reaction?
21
2
2
1

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir