Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Samsung Türkiye, Herkese 6 Aylık Ücretsiz Amazon Prime Aboneliği Sunuyor!

Samsung Türkiye, Herkese 6 Aylık Ücretsiz Amazon Prime Aboneliği Sunuyor!

Fevzi Mert Gözbaşı Fevzi Mert Gözbaşı - - 2 dk okuma süresi
114 0
amazon

Samsung Türkiye, geniş bir kullanıcı kitlesine seslenen büyük bir fırsat sunuyor: Artık Amazon Prime’ın ayrıcalıklı dünyasına ücretsiz olarak adım atabilirsiniz. Samsung’un Amazon ile yaptığı iş birliğiyle herkes, iPhone’dan Galaxy’ye kadar farklı telefon modelleri kullansın, 6 ay boyunca ücretsiz Amazon Prime avantajlarının keyfini çıkarabilecek.

Kampanya Detayları

Samsung Türkiye, bu yeni kampanya kapsamında Amazon Prime üyeliklerini 6 ay süreyle ücretsiz olarak sunuyor. Katılım sınırlaması olmaksızın, kullanıcılar Samsung’un özel web sitesine girerek alacakları promosyon kodunu Amazon hesaplarına entegre edebilecekler.

Kampanya Kodu Alma Süreci

Kodu almak oldukça basit. Verilen link üzerinden Samsung’un web sitesine giriş yaparak reklam engelleyicileri devre dışı bırakmak yeterli olacak. Kod, ekranın sol tarafında belirecek. Eğer masaüstü kullanımı sorun yaratıyorsa, mobil cihazınızdan da kodu kolaylıkla alabilirsiniz. Aldığınız kodu Amazon hesabınıza entegre ederek kampanyadan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

samsung

Eski Aboneler de Yararlanabilir

Zaten Amazon Prime üyesi olanlar da bu kampanyadan yararlanabilir; 6 aylık ücretsiz süreleri var olan aboneliklerinin üzerine eklenecek. Ayrıca, daha önce Prime’a üye olmamış olanlar da bu avantajdan faydalanabilirler.

Amazon Prime Avantajları

Bu kampanya ile birlikte, Amazon Prime üyeleri alışverişlerinde kargo ücreti ödemeyecekler. Aynı gün teslimat ve hızlı teslimat gibi özellikler de ücretsiz olarak sunulacak. Ayrıca, Prime’a özel indirimler ve etkinliklerle sadece Prime üyeleri faydalanabilecek. Prime Gaming ile oyun içi avantajlar ve Prime Video ile geniş bir dizi, film ve belgesel kütüphanesine ücretsiz erişim de sağlanacak.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir