Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Sony PlayStation State of Play etkinliğinin detayları: Spider-Man 2, Resident Evil 4 ve daha fazlası!

Sony PlayStation State of Play etkinliğinin detayları: Spider-Man 2, Resident Evil 4 ve daha fazlası!

Eymen Taner Eymen Taner - - 2 dk okuma süresi
69 0
State of Play

Sony, bağımsız ve üçüncü taraf oyunlara odaklanarak, PS5 için gelecek oyunları sergilemek üzere 14 Eylül’de yeni bir PlayStation State of Play canlı yayın etkinliği düzenledi! İşte detaylar

Resident Evil 4: Separate Ways DLC

Capcom, Resident Evil 4 için yeni içerikler duyurdu. Bu içerikler arasında RE4’ün ana hikayesininde gördüğümüz Ada Wong’un yolculuğunu aydınlatan, bir hikaye genişlemesi olan Separate Ways DLC’si yer alıyor.

Resident Evil 4

Marvel’s Spider-Man 2

PS5 oyunu Marvel’s Spider-Man 2’nin yeni bir oynanış videosu yayınladı. Serinin devam oyunda, daha büyük bir harita yer alacak. Fragmanda ortaya çıkan bir başka harika haber de Marvel’s Spider-Man 2’nin 60’tan fazla koleksiyon kıyafetine sahip olacağı.

Marvel’ın Spider-Man 2 oyunu 20 Ekim 2023’te PS5 için piyasaya sürülecek.

State of Play

Final Fantasy VII Rebirth

Sony’nin State of Play etkinliğinde gösterilen bir diğer fragman Final Fantasy VII Rebirth’e ait. Oyunun çıkış tarihi ise 29 Şubat 2024.

Yeni fragman, sevilen mekanik kedi maskotu Cait Sith ve Vincent’ın yanı sıra Costa Del Sol ve Golden Saucer gibi mekanlara ilk bakışları da içeriyor.

State of Play

Baby Steps

Baby Steps adlı bağımsız oyun, Nate adında bir adamı kontrol ettiğimiz yürüyüş simülasyonu olarak tanıtıldı. Oyun, 2024 yazında PC ve PlayStation için çıkış yapacak.

Baby Steps

Ghostrunner 2

Avatar’ın ardından, yaklaşan Ghostrunner 2 için yeni bir fragman yayınlandı. Bu oyun, çılgınca dövüşler ve birçok zorlukla selefinin hızlı tempolu oynanışını sürdürüyor, devamı 26 Ekim’de gelecek olan oyunun demo versiyonunu şu anda PS5 ve Steam üzerinde mevcut.

Ghostrunner 2
What’s your Reaction?
9
8
1
3

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir