Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. WhatsApp’ın Yeni Gizlilik Odaklı Özelliği: Kanallar Dünya Çapında Kullanıma Sunuldu!

WhatsApp’ın Yeni Gizlilik Odaklı Özelliği: Kanallar Dünya Çapında Kullanıma Sunuldu!

Fevzi Mert Gözbaşı Fevzi Mert Gözbaşı - - 2 dk okuma süresi
68 0
mahrum

Günümüzde gizlilik, dijital iletişimin en önemli unsurlarından biri haline geldi WhatsApp’ın, bu konuda liderliğini sürdürerek “Kanallar” isimli, gizlilik odaklı yeni özelliğini dünya çapında sunararak bunu bir kez daha kanıtlıyor.

Kullanıcılara Özel Alan: Gizlilik ve Kişiselleştirme Bir Arada

WhatsApp 150’den fazla ülkede aktif olan Kanallar özelliği, kullanıcılara sanatçılar, ünlüler ve organizasyonlardan gelen güncellemeler için ayrıcalıklı bir alan sunuyor. Bu özellik, platforma ekstra bir gizlilik katmanı ekleyerek, kullanıcıların abonelik seçimlerini rehberlerindeki diğer kişilerden gizli tutmalarını sağlıyor.

gizlilik

Kanallar: Gizliliği Merkeze Alan Yenilikçi Bir Özellik

Bu özelliğin 10 ülkede beta sürümü test edildikten sonra anahtar güncellemeler aldığını görmekteyiz. Bu güncellemeler arasında daha sezgisel bir kanal dizini, emoji tepkileri, güncellemelerini 30 güne kadar düzenleme yeteneği ve güncellemeleri kolayca paylaşma özellikleri bulunuyor.

Gizlilik ve Kişiselleştirme: WhatsApp’ın Yeni Vizyonu

Gizliliğin ve kişiselleştirmenin dijital iletişim dünyasındaki yeri her geçen gün büyümeye devam ediyor. WhatsApp’ın bu yeni özelliği, bu iki önemli unsuru birleştirerek kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunmayı hedefliyor.

whatsapp'ın

Gizlilik

WhatsApp’ın Yeni Kanallar özelliği, kullanıcılara daha kişisel ve gizli bir deneyim sunma konusunda yeni bir dönemin kapılarını aralıyor.

What’s your Reaction?
7
6
0
1

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir