Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji Haberleri
  4. »
  5. Spotify TV Uygulaması Yeni Yüze Kavuştu!

Spotify TV Uygulaması Yeni Yüze Kavuştu!

Eymen Taner Eymen Taner - - 2 dk okuma süresi
23 0
spotify tv uygulaması

Dijital müzik ve podcast platformu Spotify, TV uygulamasında büyük bir güncellemeye gidiyor. Bu bağlamda Spotify TV uygulaması, mobil uygulamaya paralel şekilde bir dizi yeni özellik kazandı. İşte detaylar

Spotify TV uygulamasındaki yenilikler

TV uygulaması, ana sayfa görünümündeki değişikliklerle beraber artık farklı Spotify hesapları arasında daha kolay geçiş imkanı sunuyor. Aynı zamanda, kullanıcılara ana ekrandaki dinleme geçmişlerine göre yeni şarkılar ve podcast’ler önerilebilecek. Yenilenen uygulamanın Ana sayfasında “Şu anda oynatılıyor” göstergesi ve son oynatılan içerik için kısayollar yer alacak. Eski sürüm aracılığıyla TV’nizde müzik dinlediğiniz zaman yalnızca sıralanan bir sonraki şarkıyı görebiliyordunuz.

Yenilenen özellikleriyle Spotify TV uygulamasının daha efektif bir kullanım sunduğunu söylemek mümkün. Ayrıca, Karanlık Mod seçeneği de yeni güncelleme ile uygulamaya entegre edildi.

Spotify

Spotify TV uygulamasının yeni sürümü, desteklenen Akıllı TV‘lerde, oyun konsollarında ve medya akış cihazlarında uygulamayı kullanan ücretsiz ve premium abonelere sunuluyor. Televizyonlarda da geniş bir kullanım kitlesine sahip Spotify için bu hamle şaşırtıcı değil zira şirket, geçtiğimiz aylarda Masaüstü uygulaması için de benzer güncellemeler yayınlamıştı. Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

What’s your Reaction?
1
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir