Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. The Last of Us Part 2 Remastered Duyuruldu

The Last of Us Part 2 Remastered Duyuruldu

Eymen Taner Eymen Taner - - 3 dk okuma süresi
126 0
The Last of Us Part 2 Remastered

Naughty Dog’un en ses getiren PlayStation Exclusive yapımı The Last of Us Part 2 için Remastered versiyon duyuruldu. Sözü edilen oyun için sızıntıları sizlere aktarmıştık. Şimdi ise beklenen resmi açıklama şirket cephesinden geldi. Gelecek yılın başında The Last of Us Part 2 Remastered, yepyeni içerikler ile oyuncularla buluşacak.

Yepyeni oyun modu ve dahası: The Last of Us Part 2 Remastered

Serinin ilk oyunu olan The Last of Us Part 1’in hikayesini başarıyla devam ettiren yapım, ilk aşamada yalnızca Playstation 4 üzerinden oynanabiliyordu. Ardından 2021 yılında The Last of Us Part 2, 60 fps desteğiyle Playstation 5 için çıkış yapmıştı. The Last of Us Part 2’nin Remastered versiyonu, orijinal oyunda daha önce görmediğimiz silinmiş bölümler, yeni bir oyun modu ve yenilenmiş grafikler ile birlikte gelecek.

Remastered versiyon, oyundaki karakterler arasından seçim yapıp oynayabilmenizi sağlayan, her bir karakter farklı bir oynanış tarzı sunacak şekilde çeşitli deneyimlere imkan veren yepyeni bir oyun moduna sahip olacak. Roguelike bir hayatta kalma modu olan bu No Return modu, oyuncuları farklı yollar izleyerek düşmanları alt etmeye yönlendiriyor. Rastgele düşmanları ve benzersiz mekaniklere sahip karakterleri içeriyor.

No Return modu

The Last of Us Part II Remastered, orijinal versiyonda görmediğimiz bölümleri de içeriyor. Tamemen oyunculara sunulmayacak olan bu sahneler, en başarılı yapımlardan biri olan The Last of Us’ın dünyasını kesinlikle genişletecek.

PlayStation 5 için grafik ve erişilebilirlik özelliklerinde iyileştirmeler mevcut. Oyun, Performans Modunda 1440p çözünürlüğünü destekleyecek; artırılmış doku çözünürlüğü, artırılmış gölge kalitesi ve animasyonlar da cabası.

The Last of Us Part II Remastered, 19 Ocak 2024’te PlayStation 5’e özel olarak çıkacak. Ön siparişler 5 Aralık’ta açılacak ve halihazırda The Last of Us Part 2’ye sahip olan oyunculara 10 dolarlık bir yükseltme imkanı sunulacak.

The Last of Us

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir