Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Apple Vision Pro için Çıkış Tarihi Ertelendi!

Apple Vision Pro için Çıkış Tarihi Ertelendi!

Eymen Taner Eymen Taner - - 2 dk okuma süresi
108 0
Apple Vision Pro

Apple’ın şimdiye kadar ki en heyecan verici inovasyonlarından biri olan Apple Vision Pro, WWDC 2023 etkinliğinde tanıtılmıştı. Ocak 2024’te piyasaya sürülmesi beklenen karma gerçeklik başlığı, iddiaya göre alıcılarını bir süre daha bekletecek. İşte detaylar

Apple Vision Pro için işler istenildiği gibi gitmiyor!

Apple’ın haziran ayında duyurduğu Vision Pro karma gerçeklik başlığı için şimdiye kadar birçok sızıntı ortaya çıkmıştı. Öyle ki cihazın yaklaşık yarım kiloluk ağırlığından dolayı boyun ağrılarına neden olması en büyük iddiaydı. Anlaşılan Apple’ın Vision Pro için gerçekleştirdiği test aşamaları beklenildiği gibi gitmiyor. Ancak, şirketin muhtemel çıkış tarihinde bir ertelemeye gitmesi, bu gibi sorunların çözümüne yönelik olumlu bir adım olabilir.

Tim Cook

Mark Gurman’ın aktardığı yeni bilgiler doğrultusunda Apple Vision Pro, 2 aylık bir ertelemeyle 2024 yılının mart ayında piyasaya sürülecek. Cihaz, ilk etapta ABD’de satışa çıkacak ancak gelecek yılın sonlarına doğru küresel pazarda yayılması bekleniyor. Apple, yeni inovasyonu için ilk yılında 150 bin adet satış hedefi belirlemiş. Aynı zamanda, türünün ilk örneği olan Vision Pro’nun Meta Quest 3 gibi bir rakibi de bulunuyor.

Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Vision Pro beklentileri karşılayabilir mi? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir