Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Wyze Akıllı Tartı ve Fitness İzleme Bilekliği Çıktı!

Wyze Akıllı Tartı ve Fitness İzleme Bilekliği Çıktı!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
40 0

Uygun fiyatlı akıllı ev ürünleri ürettiği bilinen Wyze, bir fitness izleme bilekliği ve akıllı bir tartı üzerinde çalıştığı söylentileri vardı. Şirket bu bilgileri doğruladı ve geçen ay kullanılabilirliği hakkında daha fazla ayrıntı yayınlayarak, bu cihazların piyasaya sürülmeye neredeyse hazır olduğunu söyledi. Artık Salı günü erken erişim kullanıcılarına sunulduğunu biliyoruz.

Wyze Band, akıllı ev cihazlarınızı kontrol etmenize yardımcı olmak için tasarlanmış bir fitness takipçisidir. Her zamanki adım, uyku ve kalp atış hızı izleme özellikerine ek olarak, Alexa yerleşik olarak geliyor ve Wyze cihazlarını sadece bir dokunuşla çalıştırmanıza izin veriyor. Ayrıca alarm ayarlamanıza ve takviminize doğrudan bileğinizden erişebilmenize olanak sağlıyor. Bilekliğin özelleştirilebilir saat yüzlerine sahip renkli bir ekrana ve telefonunuzun bildirimlerini çoğaltma yeteneğine sahip olacağıda bilinen özellikleri arasında.

Wyze Scale tartıya gelince , kilonuzu, vücut yağınızı, yağsız vücut kütlesini, kalp atış hızınızı ve diğer sekiz temel metriği ölçebilen nispeten standart bir tartıdır. Tüm ailenin ölçümlerini izlemeye izin verebilmek için sekiz farklı insan profilini hafızasına kayıt edebiliyor. Dört adet AAA pille çalışacak ve 2020’de piyasaya sürülen bir ürün için biraz hayal kırıklığına uğratıp Bluetooth kullanarak telefonunuza bağlanacak.

What’s your Reaction?
15
11
0
3

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir