Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Xiaomi Akıllı Fritözü Deneyimledik!

Xiaomi Akıllı Fritözü Deneyimledik!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 3 dk okuma süresi
81 0

Daha az yağ ile leziz ve sağlıklı yemekler yapabilme imkanı sunan Xiaomi akıllı fritöz evinizin vazgeçilmezi olacak. 

360° ısıtılmış hava sirkülasyonu Yağ oranı düşük ve çabuk pişirebilen özelliği sayesinde sağlıklı ve hızlı yemekler yapabileceksiniz. Ayrıca sadece yemek yapmasının yanında; yoğurt yapma makinesi, meyve kurutucusu, mikrodalga fırın ve elektrikli fırın yerine de kullanabilirsiniz.

Xiaomi akıllı fritöz 40 °C – 200 °C aralığında ayarlanabilir sıcaklık ile 24 saate kadar sürekli pişirme imkanı elde edebiliyorsunuz.

360° ısıtılmış hava sirkülasyonu sayesinde yemeklerinizi iyice kızartma imkanı sunuyor. Isı akımının yüksek hızlı sirkülasyonu, yemeğin her tarafını eşit şekilde ısıtarak iç kısmın yumuşak kalmasını sağlıyor ve çıtır bir dış katman oluşturuyor.

Telefonunuzla eşleşme seçeneğini sunan akıllı fritöz, akıllı pişirme sayesinde 100’den fazla akıllı tarif, yeni başlayanların lezzetli yemekler pişirmesini kolaylaştırıyor. Fritöz, özelleştirilmiş pişirme modlarını da desteklemektedir. Bu sayede evlerdeki aşçılar, ayarları istediği şekilde değiştirebilir. Sesli yardımcının fritözü kolayca açıp kapatmasına izin vererek ve daha akıllı bir pişirme yönteminin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Akıllı ayarlanabilme özelliği ile 24 saate kadar programlanmış pişirmeyi desteklemektedir. Yani siz meşgul olduğunuz anlarda yemeğinizi fritöze önceden koyun ve işten eve döndüğünüzde sizi bekleyen sıcak, lezzetli bir akşam yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz. 

Pişme durumunu istediğiniz zaman kontrol edebildiğiniz bu akıllı fritöz sayesinde fritözü sıfırlamanıza gerek kalmadan zahmetsiz ve kolay bir biçimde sadece sepeti istediğiniz zaman dışarı doğru çekebilir ve pişirme işlemine devam etmek için sepeti tekrar yerine takabilirsiniz.

OLED ekranı sayesinde pişirme sıcaklığı ve süresi, sadece tek bir döndürme ve tuşa basma ile kolayca ayarlanabilir. Ayrıca, yemeği çevirme zamanı geldiğinde de fritöz sizi uyarır. 

Yapışmaz kaplaması ve aşınmaya, paslanmaya dayanıklı olan bu ürünü kolayca temizleyebilirsiniz. 

Kullanması kolay, küçük ve kullanışlı olan Xiaomi akıllı fritöz mutfağınızda faza bir yer kaplamaz. Ayrıca şunuda söylemeden geçmeyelim… 

Xiaomi akıllı fritöz parçalarını rahatlıkla bulaşık makinanıza atıp yıkayabilme imkanınızda bulunuyor. 

YouTube kanalımızda incelediğimiz Xiaomi akıllı fritözün detaylı incelemesine buradan ulaşabilirsiniz;

What’s your Reaction?
0
5
1
2

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir