Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Xiaomi Pad 6 Max, Diğer Modellere Göre Geliştirilmiş Özelliklerle Duyuruldu

Xiaomi Pad 6 Max, Diğer Modellere Göre Geliştirilmiş Özelliklerle Duyuruldu

Fevzi Mert Gözbaşı Fevzi Mert Gözbaşı - - 4 dk okuma süresi
92 0
Max

Bugün Xiaomi, Çin’de büyük bir etkinlik düzenledi. Marka, katlanabilir bir telefon, bir akıllı telefon, bir tablet ve giyilebilir bir cihaz dahil olmak üzere birçok yeni ürün duyurdu. Şirket, bu yıl Haziran ayında Çin’de başlatılan Xiaomi Pad 6 serisine yeni bir eklem yaptı. En son teklif Xiaomi Pad 6 Max olarak adlandırılıyor. Bu, zaten standart (inceleme) ve pro modelleri (inceleme) bulunan Pad 6 serisinde en üst sırada gibi görünüyor. Kutudan neler sunduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.

Xiaomi Pad 6 Max özellikleri ve özellikleri Xiaomi Pad 6 Max, arkada metal tek parça gövde ve kare bir kamera modülü ile kardeşlerinin aynı tasarımını koruyor. Tablet oldukça premium görünüyor. Ekran ve ses bölümü, Pad 6 Max’in yükseltildiği yerdir. Bu, Pad 6 Pro’dan %62 daha büyük olduğu söylenen serideki en büyük ekranla 14 inçlik bir LCD ekranla övünüyor. Cihaz, 120Hz yenileme hızı ve 2.8K piksel çözünürlük özelliğini korumaktadır. Ses tarafında, Dolby Atmos tarafından ayarlanmış sekiz hoparlörle donatılmıştır. Hem ekran hem de ses, sürükleyici bir eğlence deneyimi sunar.

xiaomi

Fotoğrafçılık bölümünde Xiaomi Pad 6 Max, 50MP ana sensör ve 2MP derinlik lensine sahip çift arka kamera kurulumuyla geliyor. Ön tarafta, tablet, ileri yüz tanıma için 3D ToF sensörüyle eşleştirilmiş 20MP birincil kamera bulunmaktadır. Bir uygulamanın bir kamera gibi hassas verilere erişmeye çalıştığında kırmızı yanacak bir izin göstergesi ışığı da bulunmaktadır ve bu, kullanıcının izin verip vermemeye karar vermesine yardımcı olur.

Kaputun altında, Xiaomi Pad 6 Max, Snapdragon 8+ Gen 1 işlemciyi barındırıyor. 16GB RAM’e kadar paketler ve 1TB dahili depolama alanı bulunmaktadır. Cihaz ayrıca uzun süreli kullanım için 15839mm alanlı bir ısı dağıtma sistemine sahiptir. Tablet, 67W hızlı şarjın yanı sıra 33W ters şarj desteğiyle 10.000mAh batarya ünitesinden enerjisini alır. Geliştirilmiş pil ömrü, uzun ömürlülük ve güvenlik için Surge G1 koruma çipine sahiptir.

xiaomi

Xiaomi Pad 6 Max, kutudan çıkar çıkmaz Android 13 OS temelli MIUI Pad 14 üzerinde çalışır. Aynı anda dört uygulamayı kullanmak için bir bölünmış ekran modu gibi özelliklerle birlikte gelir, önceden yüklenmiş WPS Office ve daha fazlası bulunmaktadır. Tablet, bir izleme paneli de olan çıkarılabilir bir klavye ile uyumludur. Ayrıca, onu sanal bir lazer işaretçiye dönüştüren bir odak düğme özelliğine sahip bir Stylus ile birlikte gelir.

What’s your Reaction?
6
8
1
3

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir