Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. XPG Gammix S70 Blade M2 SSD İncelemesi

XPG Gammix S70 Blade M2 SSD İncelemesi

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
87 0

NVMe 1.4 ile uyumlu, 3D NAND Flash ile daha yüksek kapasiteler ve gelişmiş verimlilik ve dayanıklılık, M.2 2280 spesifikasyonu: en yeni nesil PCIe 4.0 platformunu destekleyen, oyun tutkunları, hız aşırtmacılar ve PC meraklıları için mükemmel bir ürün olan XPG Gammix S70 Blade M2 SSD, adeta üstün ve verimli performans için tasarlanmıştır. Hatta Dinamik SLC Önbelleğe Alma ve DRAM Ön Bellek Arabelleği ile birlikte GAMMIX S70, video düzenleme, işleme ve oyun için size bir performans artışı da sağlamaktadır. Temel performans özelliklerinin yanı sıra, S70, doğru veri aktarımları için kapsamlı bir veri hatası aralığını tespit etmek ve düzeltmek için LDPC hata düzeltme kodu teknolojisini destekler. Ek olarak, Uçtan Uca (E2E) Veri Koruması, RAID Motoru desteği ve AES 256-bit Şifreleme ile S70, veri güvenliği ve bütünlüğü sağlar.

En üst düzey oyun belleği ile 3D NAND Flash bellek ile donatılmış S70, 2 TB‘a kadar kapasite sunar. Dahası, hata düzeltme ve koruma teknolojileriyle, mükemmel dayanıklılık ve uzun ömür için yüksek Toplam Yazılan Byte (TBW) derecesine sahiptir. 

Sağlam, yüksek sıcaklığa dayanıklı bir alüminyum soğutma bloğuna sahip olan GAMMIX S70 BLADE, ısıdan etkili bir şekilde kurtulur. O kadar etkilidir ki, sıcaklığı yüzde 20’ye kadar düşürebilir. Ayrıca, soğutucu, aerodinamik yüzeyi ve çıkıntılı geometrik çizgileriyle de harika görünmektedir.

Saymakla bitiremeyeceğimiz XPG Gammix S70 Blade M2 SSD incelememizin detaylı bir versiyonunu YouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

What’s your Reaction?
1
7
2
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir