Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Yeni Mi Band 5 Sızıntıları Alexa Desteği, Kan Oksijen Seviyesi Takibi ve Daha Fazlasını Gösteriyor!

Yeni Mi Band 5 Sızıntıları Alexa Desteği, Kan Oksijen Seviyesi Takibi ve Daha Fazlasını Gösteriyor!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
72 0

 

Xiaomi Mi Band 4, son derece uygun fiyat etiketi ve bir fitness ve uyku izleyicisinin ihtiyaç duyduğu tüm temel özellikleri desteklemesi nedeniyle dünyanın en popüler akıllı bilekliklerinden birisi. Başarısı ve önceki sürümlerinin başarısı nedeniyle, Xiaomi’nin bir sonraki bilekliğini Haziran ayında Mi Band 5’i duyurmayı planladığı bildirildi.

 

Alexa desteği

 

Yaklaşan Mi Band 5’in küresel sürümüyle ilgili yeni sızıntılar TizenHelp’ten geliyor, bu da Mi Band’ta ilk kez Mi Band 5’in akıllı asistan desteği, yani Alexa desteğini alacağını gösteriyor. Bu, Mi Band 4 ve önceki sürümlerin sadece bildirimler ve alarmlar için dokunsal geri bildirime dayandığından, akıllı bikeliğin yaklaşan yeniliği için bir mikrofon ve hoparlör alması gerektiğini ima ediyor.

 

Yeni İzleme Seçenekleri, Hala NFC Yok

Ek olarak, kaynaklar Mi Band 5’in adet döngüsü izlemesinin yanı sıra kan oksijen seviyelerini izleneceğini iddia ediyor.

Hayal kırıklığı yaratan, Mi Band 4 gibi, Mi Band 5 de uluslararası versiyonunda NFC desteği olmayacak, sadece Çin’de NFC desteği alacak.

 

Tasarım 

Xiaomi Mi Band 4, akıllı telefon bildirimleri ve daha fazlasının yanı sıra saati, tarihi, kalp atış hızını ve bir bakışta atılan adımları gösterebilen parlak ve renkli 0.95 inç AMOLED dokunmatik ekrana sahip olacak.

 

Bununla birlikte, Mi Band 5, aşağıda görüldüğü gibi, büyük, yuvarlak bir ekrana sahip olduğu yakın zamanda onaylanmamış bir sızdırılmış görüntüde gösterildi. Bu görüntünün gerçekte bir aldatmaca olup olmadığını henüz görmedik.

What’s your Reaction?
18
2
2
1

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir