Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Amazon Prime Türkiye’de Hizmet Vermeye Başladı

Amazon Prime Türkiye’de Hizmet Vermeye Başladı

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 3 dk okuma süresi
55 0

Amazon, Prime ayrıcalıklarını nihayet Türkiye pazarına açtı. Geçtiğimiz dönemlerde birçok ülkede kullanıma sunulan Prime avantajları sonunda ülkemize geldi. Peki nedir bu Amazon Prime denilen şey ? Bu makale içerisinde sizlere Amazon Prime ayrıcalıklarından sizlere bahsedeceğiz. İlgili videomuzu izlemek için;

Prime, aylık üyelik ve belli bir ücret karşılığından birden fazla hizmeti içerisinde barındıran Amazon ‘un bir ayrılacak servisidir. Amazon, Prime servisinin ülkemizdeki fiyat etiketi 7,90 TL. Evet, yanlış duymadınız. Yaklaşık 8 TL‘ye Amazon Prime’den yararlanabileceksiniz. Amazon Prime ayrıcalıkları neler ? Aylık 8 TL ödediğinizde, Amazon Prime size fırsatlar sunacak ? Hemen anlatmaya başlıyorum.

En önemli detaylarından biri, gün içerisinde kargo teslimatı veya ertesi gün hızlı teslimat seçeneği. Yalnız, gün içerisinde vereceğiniz siparişlerin aynı gün içerisinde teslim edilmesini istiyorsanız. İstanbul,Bursa,Kocaeli illerinden birinde ikamet etmekle beraber, öğlen 12.00’a kadar siparişinizi vermeniz gerekiyor. Diğer türlü ertesi gün ürününüz size teslim ediliyor. Yine ertesi gün teslimat seçeneği ise 81 ili kapsamıyor. Bu hizmetin verildiği iller ise şöyle;  İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara, İzmir,Eskişehir, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Isparta, Kütahya, Manisa, Sakarya, Yalova, Düzce, Afyon olarak geçiyor. Ve kargolar tamamen ücretsiz !

Diğer bir ayrılacak ise Amazon Original platformu üzerindeki tüm video,belgesel ve filmleri ücretsiz olarak, telefonunuza indirip offline bir şekilde içerikleri istediğiniz an izleyebilmeniz olacaktır. Amazon Original platformuna özel, film ve belgesellerin, dizilerin yapıldığını belirtmekte fayda var 🙂 Artık Netflix’e sağlam bir rakip geldi diyebiliriz 🙂 Amazon Prime ‘ın en göze çarpan ve bizleri heyecanlandıran bir diğer detay ise Fırsatlara erken erişim özelliğinden yararlanabilmemiz. Sınırlı sayıda ürünleri ve indirimleri 30 dakika önceden erişim ayrıcalıkları yakalama şansı elde edebiliyorsunuz.

Amazon Prime’ın son güzel özelliği ise Prime Gaming ile League of Legends, Teamfight Tactics, Black Desert Mobile gibi oyunlar için içeriklere erişme avantajını yakalayabiliyorsunuz. Tüm bunların yanında, Twitch üzerinden sevdiğiniz yayıncılara abone olabiliyorsunuz.

What’s your Reaction?
20
1
1
3

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir