Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Amazon Prime Video ‘ya Reklam Geliyor!

Amazon Prime Video ‘ya Reklam Geliyor!

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
45 0
Amazon-Prime-Video

29 Ocak 2024‘ten itibaren Amazon Prime Video ‘da reklamlar görmeye hazır olun! Amazon, Prime üyelerine gönderdiği bir e-posta ile reklamlı bir abonelik seçeneği sunacağını duyurdu. Ek ücret ödemek istemeyen kullanıcılar, izledikleri içeriklerde reklamlarla karşılaşacak.

Reklamsız İzleme İçin Ek Ücret

Reklamsız bir Prime Video deneyimi için aylık 2,99 dolar ek ödeme yapılması gerekecek. Mevcut Prime üyelik ücretleri ise yıllık 139 dolar veya aylık 14,99 dolar. Prime Video tek başına aylık 8,99 dolar.

İlginizi çekebilir; MSI ’ın Yeni Prestige 16 AI Serisi,YZ Laptopların En iyisi

Türkiye’de Durum Belirsiz

Bu yeni reklam politikasının Türkiye’de de uygulanıp uygulanmayacağı henüz net değil. Türkiye’de Prime üyeliği aylık 39 TL olarak ücretlendiriliyor ve Prime Video, Prime aboneliğinin bir parçası olarak sunuluyor. Bu nedenle Türkiye’de reklamlı bir Prime Video seçeneği sunulma ihtimali düşük.

Amazon Prime, Amazon müşterilerine ayda 30 TL karşılığında bedava ve hızlı kargo, Amazon Prime Video ile ödüllü film ve dizi platformu, Prime müşterilerine özel fırsatlar, Prime Gaming ile her ay ücretsiz oyunlar, Twitch.tv kanalı aboneliği ve daha birçok fırsat sunan bir Amazon hizmetidir. Türkiye’ye giriş yaptığı günden itibaren aylık abonelik ücreti 7.9 TL olan Amazon Prime, abonelik fiyatına zam yaparak 39 TL’ye çıkarmıştı.

Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir