Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Apple, iOS 15.4 Beta 4 Sürümü ile Siri ve AirTag Yeniliğini Kullanıcılara Sundu!

Apple, iOS 15.4 Beta 4 Sürümü ile Siri ve AirTag Yeniliğini Kullanıcılara Sundu!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
74 0

iOS 15.4 Beta 4 sürümü ile birlikte Apple, kullanıcılara harika bir özellik sundu. AirTag için eklediği yeni uyarıları ve Siri için yeni ses seçeneğiyle birlikte karşımıza çıktı. 

Şirketin dün yayınlamış olduğu İOS 15.4 sürümünün dördüncü geliştirici betası ile birlikte iki yeni özelliği eklediğin ortaya çıktı. Eklediği en önemli özelliğinden birisi ise insanları bu cihazı kullanarak takip etmenin suç olduğu ve bunun kolayca tespit edilebileceği açıkça belirttiği  AirTag kurulumu iOS 15.4 Beta 4 sürümünde insanların bilginiz olmadan sizi bir AirTag ile takip etmesini zorlaştırmak için Apple’ın geliştirdiği takip karşıtı önlemler oldu.

Siri için yeni ses ve AirTag uyarısı

Apple, İOS 15.4 Beta 4 sürümü ile AirTag ile takip olaylarının önüne geçmek istiyor. Böylelikle AirTag kısmında yeniliğe giden şirket, bunun yanı sıra Siri’nin Amerikan seslerine bir yenisi daha eklendi. Böylece ses seçenek sayısı 5’e çıktı.

15.4 sürümünün daha önceki beta sürümlerinde ise Evrensel Kontrol ve maske desteği gibi yenilikleri gördüğümüz birçok konuda yeniliklere imza atan Apple, bakalım ilerleyen zamanlarda yeni sürümleri ile bizlere neler sunacak…

What’s your Reaction?
17
5
2
2

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir