Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji Haberleri
  4. »
  5. Apple iOS 17.5 ve iPadOS 17.5’i Yayınladı

Apple iOS 17.5 ve iPadOS 17.5’i Yayınladı

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
35 0
iOS-17.5

Apple iPhone için iOS 17.5 ‘i ve iPad için iPadOS 17.5 ‘i yayınladı. Güncellemeler iPhone ve iPad’e bir dizi yeni özelliğin yanı sıra bir dizi performans iyileştirmesi ve hata düzeltmesi getiriyor. İşte detaylar.

iOS 17.5 ‘in bu sürümünde Kilit Ekranı için yeni Pride Radiance duvar kağıdı, Apple News için güncellemeler, çeşitli güvenlik güncellemeleri ve daha fazlası yer alıyor, Apple’ın sürüm notlarını aşağıda görebilirsiniz.

iOS 17.5 neler sunuyor?

Bu güncelleme, iPhone’unuz için Kilit Ekranı için yeni bir Pride Radiance duvar kağıdı, Apple News geliştirmeleri ve diğer özellikler, hata düzeltmeleri ve güvenlik güncellemeleri sunuyor.

İlginizi çekebilir; Snapdragon 8 Gen 4 performansıyla çokça konuşulacak

iPhone-14

Apple News

Apple News+’daki çevrimdışı modu, internet bağlantınız olmadığında bile Bugün akışına ve News+ sekmesine erişmenizi sağlar
Quartiles, artık Apple News+’da bulunan yeni ve orijinal bir günlük kelime oyunudur
Haberler+ Bulmacalar’daki Skorbord, istatistikler ve seriler de dahil olmak üzere Bulmaca, Mini Bulmaca ve Dörtlüler için yeni oyuncu verilerine erişmenizi sağlar.

Bildirimlerin Takibi

Platformlar Arası Takip Algılama, cihazın hangi işletim sistemiyle eşleştirildiğine bakılmaksızın, sahip olmadıkları uyumlu bir Bluetooth takip cihazının kendileriyle birlikte hareket etmesi durumunda kullanıcılara bildirimler sunar.

Bazı özellikler tüm bölgelerde veya tüm Apple aygıtlarında değişiklik gösterebilir. Apple yazılım güncellemelerinin güvenlik içeriği hakkında bilgi için lütfen bu web sitesini ziyaret edin:
https://support.apple.com/kb/HT201222

Yeni iOS 17.5 ve iPadOS 17.5 yazılım güncellemeleri artık indirilebilir durumda. iOS 17.5 ve iPadOS 17.5’i cihazınızda Ayarlar > Genel > Yazılım güncelleme yolunu izleyerek yükleyebilirsiniz. Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir