Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. God of War Ragnarok yakında PC’ye gelecek

God of War Ragnarok yakında PC’ye gelecek

Eymen Taner Eymen Taner - - 2 dk okuma süresi
36 0
god of war ragnarok

God of War serisi, PlayStation’ın vazgeçilmez yapımları arasında yer alıyor. Serinin en son oyunu Ragnarok, PC platformuna düşünülenden daha erken gelebilir. Bu bağlamda, söylentilere göre God of War Ragnarok’un PC sürümü için resmi bilgiler bu ay ortaya çıkacak. İşte detaylar

PC’ye gelecek bir sonraki PlayStation oyunu: God of War Ragnarok

Dealabs‘a göre, God of War Ragnarok’un PC sürümü bu ay duyurulabilir. Ancak, bu rapor çıkış tarihi hakkında bir bilgi vermiyor. Sony’nin bu ay içerisinde bir lansman düzenmesi bekleniyor. Bu bağlamda söz konusu açıklama, Sony etkinliği esnasında gelebilir. Dealabs, bu tür duyurular söz konusu olduğunda tutarlı bir geçmişe sahip. Zira geçen yıl, Horizon Forbidden West Complete Edition’ın PC’ye geleceğini doğru bir şekilde bildirmişti.

Aynı zamanda, Ghost of Tsushima Director’s Cut, 16 Mayıs’ta piyasaya çıkacak bir sonraki PlayStation oyunu olacak. Oyun, Sony’nin yeni PlayStation yer paylaşımı özelliğini destekleyen ilk PC sürümüdür. Bu nedenle, God of War Ragnarok’un da PC platformunda bu özelliğe sahip olması bekleniyor.

PlayStation

Sony, PlayStation özel oyunlarını, genellikle bir yıl veya daha uzun bir süre sonra PC için piyasaya sürdüğü bir stratejiye bağlı kaldı. Benzer şekilde, God of War (2018), 2018’de PS4 için ilk lansmanının ardından 2022’de PC’ye çıkış yapmıştı. Devam oyunu God of War Ragnarok ise, Kasım 2022 tarihinde PS4 ve PS5’te çıkış yaptı. Serinin geliştirici şirketi Santa Monica Studio, daha sonra Aralık 2023’te God of War Ragnarok: Valhalla adlı ücretsiz bir DLC genişlemesi yayınladı.

Peki, sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

What’s your Reaction?
1
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir