Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Dyson V15 Detect Absolute Kablosuz Süpürge

Dyson V15 Detect Absolute Kablosuz Süpürge

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 4 dk okuma süresi
97 0

Yepyeni lazer teknolojisiyle görünmeyen tozları görünebilir yapan Dyson; kablosuz süpürgesi ile eşsiz kullanım imkanı sunuyor. Güçlü motoru sayesinde 240 watt’a kadar güçlü hava akışı yaparak 125 bin devir ile çalışıyor.

Temizleme başlığına entegre edilmiş diyot yeşil lazer ışığıyla zemin üzerindeki ince, görünmeyen tozları kolaylıkla görmenizi sağlayıp süpürebilen V15 Detect Absolute Kablosuz Süpürge ayrıca 25 cm genişliğinde olan yumuşak naylon ve antistatik karbon fiber ipliklere sahip Slim Fluffy hareketli başlığıyla koltuklarınızın altını veya ulaşamayacağınız yerlere kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Tabi Slim Fluffy başlığına lazer teknolojisi de entegre edilince daha güzel sonuçlar ortaya çıkıyor.

Dyson’ın Kurucusu James Dyson, şu önemli noktaya dikkat çekiyor: “Titreşimleri elektrik sinyallerine dönüştüren ve süpürgenin arkasında bulunan LCD ekranda çekilen parçacıkların boyutunu ve sayısını görüntüleyen akustik bir piezo sensör kullanılıyor ve parçacıkları saniyede 15.000 kez temizleyip, titizlikle boyutlandırıyor ve sayıyoruz.”

Auto moduyla zemin yapısına ve toz miktarına göre emiş gücünü ayarlayan piezo sensörü ile bunu başarıyor. Yani bu sensörü sayesinde süpürgenize giren tozun yarattığı farklı titreşimler elektrik sinyallerine dönüşüp, haznedeki akustik piezo sensörüne çarpıyor. Böylece toz boyutlarını ve miktarını LCD ekranda göstererek ne kadar toz çektiğinizi görebiliyorsunuz.

Dyson V15 Detect Absolute süpürgelerde saç gibi dolanma sorunu yaratan cisimlere de bir çözüm bulmuş. Anti-tangle Mini Motorhead özel başlık sayesinde süpürgelere dolanan evcil hayvanlarınızın tüyü, saç, iplik gibi cisimleri direkt hazneye göndererek bu sorunu tamamen oradan kaldırmış. Dolanmayı önleyen konik fırça çubuğu ile rahatlıkla süpürge başlığına dolanan cisimleri kolaylıkla temizleyebileceksiniz. V15 Detect Yüksek Torklu temizleme başlığındaki tarak şeklindeki 56 polikarbonat dişleri ile fırça çubuğundaki kılları otomatikman kendisi de temizleyebiliyor.

Dyson V15 Detect, farklı güç modları kullanıyor. Nedir bu modlar?

Eco Mod: Uzun ve kapsamlı bir temizlikte kullanacağınız eco modu ile bataryanız sizlere daha uzun süre eşlik ediyor. Fakat çıkarıp takabildiğiniz bataryasıyla herhangi bir pil bitiminde yedek bir bataryayı takıp yeniden V15 Detect’i kullanabilirsiniz.

Boost Mod: Hızlı ve yoğun temizliklerinizde imdadınıza koşan boost modu sayesinde işlerinizi kolayca halledebiliyorsunuz.

Bakımı ve temizlemesi kolay olan Dyson V15 Detect Absolute Kablosuz Süpürge hazne ve başlığını silip, filtre ve fluffy başlığı ise yıkanarak kolayca temizlenebiliyor. 15 Eylül tarihinde piyasaya sürülen Dyson V15 Detect Absolute piyasa değeri 6.999 TL.

What’s your Reaction?
6
7
1
1

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir