Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. OPPO Reno 7 Pro’nun Tasarımı Sızdırıldı!

OPPO Reno 7 Pro’nun Tasarımı Sızdırıldı!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
57 0

Oppo henüz resmi bir lansman tarihi duyurmadı fakat çıkaracağı Reno 7, Reno 7 Pro ve 7 Pro Plus gibi   cihazların tanıtımını yapması beklentiler arasında. OPPO Reno 7 Pro’nun tasarımı dijital ortama şimdiden sızdırıldı. Sızıntıya göre Reno 7 Pro’nun tasarımının olası görüntüleri var. Bu tasarım nasılmış beraber göz atalım.

Tasarıma ait görsellere baktığımızda telefonun düz bir ekranının olacağı görünüyor. 6 Pro’nun kavisli ekranına nazaran yeni ürünü 7 Pro da çerçeveler ince olacak gibi duruyor. Sol üst köşede de ön kamera yeri var. Arka panel kısmına baktığımızda ise; dikdörtgen şeklindeki yapısında üç dizi kamera barındırıyor. Kameraların altında ise dörtlü yapıya sahip LED’leri de unutmamak gerek. Fakat sağ taraftaki lensin ne işe yaradığı henüz bilinmiyor. Tuşların yeri ise şöyle: Güç düğmesi sağ, ses tuşları da sol tarafta yerini almakta. OPPO bu yeni tasarımıyla SİM giriş yerini USB Type-C bağlantı noktasının yanına getirmiş. Yani SİM giriş yeri akıllı telefonun alt kısmında olacak.

En büyük değişikliğinin ise kamera kısmında olması bekleniyor. Reno 6 Pro’ya kıyasla Reno 7 Pro fazlaca değişikliklere uğrayacak. Bir diğer söylentiler arasında telefon Android 12 işletim sistemini temel alan ColorOS 12 yüklü şekilde çıkacağı söyleniyor. Ayrıca kablosuz şarj özelli hakkında bir bilgi bulunmuyor fakat 88W hızlı şarj özellikli 5.200 mAh pili olması da bir diğer söylentilerden…

What’s your Reaction?
1
4
1
3

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir