Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. En İyi Ve Ücretsiz Oyunlar

En İyi Ve Ücretsiz Oyunlar

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 6 dk okuma süresi
80 0

PlanetSide 2

 PlanetSide 2  Rogue Planet Games tarafından geliştirilen Daybreak Game Company ile yayınlanan oynaması tamamen ücretsiz bir oyun. PlanetSide’ın devamı olan PlanetSide 2; 6 farklı piyade sınıfı ve 18 farklı araç içeriyor. Oyunda müttefiklere yardım edip, düşmanları öldürerek hedefleri ele geçirip deneyim kazanılıyor. Oyuncular tarafından tam puan alan PlanetSide 2 oldukça başarılı ve çok oyuncu ile oynanan bir nişancı oyunudur.

Oyunu ücretsiz bir şekilde oynamak için: https://www.planetside2.com/register

Paladins

 Oynaması tamamen ücretsiz ve Türkçe bir oyun olan Paladins’i; Play Station 4, Xbox One, Windows, Mac OS gibi platformlarda oynanabilirsiniz. Oyunda kozmetik eşyalar gerçek para birimi ile satın alınabilirken, diğer her şeyin kilidi sadece oynayarak açılabilir. Oyuna alışıp, kendinizi geliştirdikten sonra bir şampiyon seçmeniz mümkün. Paladins’te 19 tane şampiyon bulunmaktadır. Ve bu şampiyonlar sürekli olarak güncellenip yenileri eklenmektedir. Şampiyon seçimini gerçekleştirdikten sonra online bir şekilde oynayabilir; pratik yaptıktan sonra kart dizilimlerini ayarlayarak değişik kombinasyonlar ile size en uygununu bularak farkınızı ortaya koyabileceğiniz bir nişancı oyunudur.

Oyunu ücretsiz bir şekilde oynamak için: https://www.paladins.com/

Hearthstone: Heroes Of Warcraft

 Stratejik kart oyunu olan Hearthstone: Heroes Of Warcraft  farklı modları  ile online bir şekilde de oynanabilen dijital kart oyundur. Kartların birçok özelliği ve gücü sayesinde rakibinizi yenebileceğiniz platformda hamlelerinizi adeta konuşturuyorsunuz. World of WarCraft hayranıysanız bu oyun tam size göre.

Oyunu ücretsiz bir şekilde oynamak için: https://playhearthstone.com/en-us

Star Wars: TheOldRepublic

 BioWare Austin tarafından BiowareEdmonton yardımıyla geliştirilen oyun; çevrimiçi oynanan çok oyuncu sistemine dayanan rol yapma oyunudur. Oyunda 8 farklı karakter sınıfı bulunuyor. Her sınıfın farklı oynanışı ile bu karakterlerin seviyesi gelişen ve ilerleyen bir yapıya sahiptir. Tabii ki oyunu güzelleştiren bir diğer özelliği de ücretsiz olması.

Oyunu ücretsiz bir şekilde oynamak için: https://www.swtor.com/

Dauntless

 Dauntless, Phoenix Labs tarafından geliştirilen ve Epic Games tarafından yayınlanan oyunun kendisi çok basit olup; sadece bir insan kolonisini korumak için sizi öldüren devler ile görev yapar. Canavarları avlama sistemine kurulu olan aksiyon oyununu oynaması oldukça zevkli. PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Android, Windows gibi platformlarda ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Oyunu ücretsiz bir şekilde oynamak için: https://playdauntless.com/landing/

Heroes of theStorm

 Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan Heroes Of The Storm; 5v5 bir rekabet oyunu. Ortalama 20 dakika süren savaşlarıyla ve içerisinde bulundurduğu birçok oyun modaları ile tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz harika bir oyun diyebiliriz.

Oyunu ücretsiz bir şekilde oynamak için: https://heroesofthestorm.com/en-us/

ApexLegends

 Ücretsiz oyunlar arasında en iyilerden biri olarak bilinen ApexLegends bir Battle Royale oyunudur. Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan bu oyun Windows, PlayStation 4 ve Xbox One gibi platformlarda oynama imkanı sunuyor. Çok oyunculu oynanma yapısı ile harita üzerinden ekipmanlar toplayıp savaşılan nişancı oyununu keyifle oynayacağınıza eminiz.

Oyunu ücretsiz bir şekilde oynamak için: https://www.ea.com/games/apex-legends?isLocalized=true

Starcraft 2

 StarCraft’ın devamı niteliğini taşıyan StarCraft 2 Wings of Liberty, Blizzard Entertainment tarafından geliştiren ve yine aynı firma tarafından yayınlanan askeri bilim kurgu gerçek zamanlı strateji türünden bir oyundur. Samanyolu Galaksisi’nin uzağında kurgulanan StarCraft 2; bir önceki oyunu StarCraft’ta bulunan karakterlerini de içerisinde barındırıyor. Ayrıca PC/Mac için en popüler oyunlar arasında olan ve oyun tutkunlarının vazgeçilmezi haline gelen bu oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabileceksiniz.

Oyunu ücretsiz bir şekilde oynamak için: https://starcraft2.com/en-us/

Valorant

 Valorant, Riot Games tarafından geliştirilip yayınlanan bir free-to-play 5v5 nişancı oyunudur. 2 Haziran 2020’de resmi olarak yayınlanan Valorant; tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz oyunlardandır. Oyunculara farklı oynanış şekilleri sunan karakterlerle oyuncuya eşsiz deneyimler sağlayan Valorant’ı zevkle oynayacağınıza eminiz.

Oyunu ücretsiz bir şekilde oynamak için: https://playvalorant.com/

Destiny 2

 Eşsiz grafikleri ile Destiny 2 Bungie tarafından geliştirilen; online Co-up bir ücretsiz oyunundur. Oyuncuların görevi insanlığı uzaylı ırklarından korumak olan bu oyunda; görevleri tamamlayıp, kötü adamları ortadan kaldırırken arkadaşlarınıza yeni ekipmanlarınızla hava atabilirsiniz. Online bir nişancı oyunu olan Destiny 2’de sınırlarınızı zorlayacaksınız.

Oyunu ücretsiz bir şekilde oynamak için: https://store.steampowered.com/app/1085660/Destiny_2/

What’s your Reaction?
13
1
0
2

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir