Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Euro Truck Simulator 2’de Türk Treyler Markası Tırsan Da Yer Alacak.

Euro Truck Simulator 2’de Türk Treyler Markası Tırsan Da Yer Alacak.

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
76 0
euro truck

Bilgisayar oyunu meraklılarının severek oynadığı Euro Truck, Simülatör 2’ye Türk Tır markası Tırsan ‘ın treylerlerinin de ekleneceğini duyurdu.

Tırsan ile ilgili övgü dolu cümlelerden sonra bu açıklamayı yapan geliştirici ekip SCS Software, kendi internet sitesinden yaptığı açıklamada dünyada en fazla oynanan kamyon simülasyon oyunu olan Euro Truck Simulator 2’ye Türkiye’den bir parça ekleneceğini duyurdu.

Türkiye’nin en önemli Tır markalarından biri olan Tırsan’dan oyuna treyler eklemesi yapılacağı açıklansa da, oyuna Türkiye’den yeni bir harita eklenmesi söz konusu değil.

tır

SCS Software’dan Tırsan’a Büyük Övgü

SCS tarafından yapılan açıklamada Türkiye’de 45 yılı aşkın süredir treyler imalatı yapan Tırsan ile ilgili övgü dolu sözlere yer verildi.

Resmi hesap üzerinden yapılan açıklamada, Tırsanın kalite ve tasarım bakımından en iyi markalar sınıfında yer aldığı belirtildi. Ayrıca Tırsan tarafından üretilen treyler modellerinin tarımdan inşaat sektörüne kadar birçok farklı alanda güvenle kullanıldığını ifade eden SCS Software, yeni treyler modellerinin Euro Truck Simulator 2’de kullanılmasının oyuncular arasında heyecan yaratacağını belirtti.

What’s your Reaction?
1
2
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir