Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Hava Temizleme Cihazları İşe Yarıyor Mu? GM Hava Temizleyicisi | İnceleme

Hava Temizleme Cihazları İşe Yarıyor Mu? GM Hava Temizleyicisi | İnceleme

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
140 0
gm-hava-temizleyici

Hava temizleyiciler ne kadar işe yarıyor? Gerçekten odanın havasını temizliyor mu? Odanın sıcaklığını düşürüyor mu? Bu soruların imdadına koşan GM Hava Temizleyicisi incelemesi ile beraberiz. İyi seyirler.

General Mobile’dan Evlere Temiz Hava

Türkiye’nin en popüler mobil cihaz üreticilerinden General Mobile, ev ortamında kullanıma yönelik yeni bir ürünle karşımıza çıktı. Şirketin ilk hava temizleyicisi GM Air Purifier, 16 metrekarelik bir odanın havasını 10 dakikada temizleyebiliyor.

GM Air Purifier, silindirik bir tasarıma sahip. Bu sayede 360 derecelik bir temizleme alanı yaratıyor. Cihazın içinde yer alan HEPA H13 filtre, havadaki 0,3 mikron kadar küçük kirleticileri bile hapsedebiliyor. Bu filtre sayesinde alerjenler, hayvan tüyleri, duman, küf, koku ve toz partikülleri ortadan kaldırılabiliyor.

İlginizi çekebilir; Fiyatıyla Dikkat Çeken Telefon | Oukitel C32 İnceleme!

GM Air Purifier’ın bir diğer önemli özelliği ise “Uyku modu”. Bu modda cihaz, 18 desibel ses çıkarıyor. Bu sayede gece boyunca evdekileri rahatsız etmeden havayı temizleyebiliyor.

Cihazın tüm faaliyetleri, üzerindeki dijital panel üzerinden takip edilebiliyor. Aynı zamanda cihazın tüm ayarları, akıllı telefonlar için geliştirilen GM Smart uygulaması üzerinden yapılabiliyor. GM Air Purifer Hepsiburada’da 3,190 TL karşılığında satılıyor.

Tüm detayları YouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz. Ayrıca video hakkında tüm yorumlarınızı bekliyoruz. Teknoloji Kampüsü YouTube kanalına abone olmayı unutmayın! Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir