Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Instagram’dan Bir Yenilik Daha! Popüler Mekanları Keşfedin

Instagram’dan Bir Yenilik Daha! Popüler Mekanları Keşfedin

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
59 0

Sosyal medya platformun beğenilenleri arasında olan Instagram, yeni bir özelliği test ediyor! Şirket, yakın bir yerlerde popüler mekan keşfetmek isteyenler için harika özelliğini kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. 

Sık sık yeni özellikleri ile karşımıza çıkan  Instagram şimdi ise henüz test aşamasında olan Yakındaki Popüler Yerleri Keşfet Özelliği ile karşımızda. Adından da anlaşılacağı üzere yakın konumda bulunan popüler mekanları keşfedecek. Peki, nasıl kullanılacak ve detayları neler? İşte haberin tüm detayları…

Instagram’dan yakındaki popüler mekanları gösteren özellik!

Yakındaki Popüler Yerleri Keşfet özelliğini test eden Instagram, bu özelliği ile yakın konumdaki mekanlarda paylaşılan hikayeler görülecek. Bu sayede mekanlar hakkında anlık bilgi sahibi olunacak. Çalışma şekli ise kafede ya da restoranlarda bulunan kişiler konum ekleyerek hikaye paylaşmasıyla olacak. Bu özelliği ile işletmeleri sevindiren Instagram, Yakındaki Popüler Yerleri Keşfet Özelliği sayesinde mekan işletmecileri ve kalabalık olup olmadığını kontrol etmek isteyen müşteriler için oldukça yararlı olacak. Çünkü anlık olarak mekanın nasıl olduğu görülecek ve herhangi bir aktivite olduğunda başka müşterileri de çekecek.

Özelliğin tam olarak açıldıktan sonra ise mekanlar için olan blog hesaplarında artış yaşanması bekleniyor. Türkiye’de de test edilen fonksiyonun tam olarak ne zaman kullanıma açılacağı belirsiz durumda.

What’s your Reaction?
6
1
1
1

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir