Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Microsoft Copilot Pro Türkiye’de kullanıcılara sunuldu: İşte fiyatı ve detayları

Microsoft Copilot Pro Türkiye’de kullanıcılara sunuldu: İşte fiyatı ve detayları

Fevzi Mert Gözbaşı Fevzi Mert Gözbaşı - - 3 dk okuma süresi
125 0
microsoft

Microsoft, Copilot Pro adlı yapay zeka asistanını Türkiye’de kullanıcalara sunuldu. İşte, Copilot Pro’nun fiyatı ve sunduğu özellikler.

Microsoft Copilot Pro, Türkiye’de kullanıma sunuldu

Kısa bir süre önce dünya genelinde kullanıma sunulan Copilot Pro Türkiye’ye de sunuldu. İlk 1 ay ücretsiz sunulan yapay zekadan sonradan ücret alınmaya başlanacak. Bu yapay zekayı kullanabilmek için Microsoft 365 gibi üyeliklere sahip olmanız gerekmeyecek ve bu yapay zeka Office web gibi uygulamalarla birlikte kullanılabilecek.

Copilot Pro, profesyonellere ve şirketlere yönelik bir Yapay Zeka platformu

Microsoft Copilot Pro, genel kullanıcılar yerine profesyoneller ve işletmelere yönelik bir yapay zeka olarak hazırlanmıştır. Bu platformun sunduğu özellikler arasında hızlı yanıt süreleri, özel ihtiyaçlara yönelik Copilot GPT’lerin oluşturulabilmesi ve Word, Excel , PowerPoint ve Outlook gibi uygulamalarda yeni yapay zeka destekli formların kullanımı bulunmaktadır. Ayrıca, DALL-E 3 ile desteklenen Designer aracıyla günlük 100 yapay zeka destekli görsel oluşturulabilmektedir.

copilot

Copilot Pro’nun fiyatı ve özellikleri

Microsoft Copilot Pro’nun Türkiye fiyatı aylık 720 TL olarak belirlenmiştir ve bu fiyat tek bir kullanıcı için geçerlidir. Copilot Pro aboneleri, en yoğun zamanlarda bile GPT-4 ve GPT-4 Turbo’ya öncelikli erişim hakkı elde ederken, ücretsiz Copilot sürümünde sadece GPT-4 Turbo bulunmaktadır. Ücretsiz Designer sürümünde ise günlük 15 görsel üretilebilmektedir.

Copilot Pro, artırılmış Copilot performansı, hızlı yapay zeka görüntüsü oluşturma, kendi Copilot GPT’lerini oluşturmabilme özelliği ve Word, Excel , PowerPoint, Outlook ve OneNote gibi uygulamalarda Copilot’a erişim özelliği sunulmaktadır.

Microsoft Copilot Pro, Türkiye’de kullanıma sunularak profesyoneller ve işletmelerin yapay zeka ihtiyacını karşılama fırsatı sunmaktadır . Eğer Copilot Pro’nun fiyatı veya özellikleri sizin için uygun değilse, ücretsiz Copilot sürümü veya Microsoft 365 için geliştirilen Copilot aboneliği gibi seçenekleri de tercih edebilirsiniz.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir